کد خبر: ۱۶۴۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۱۹ تير ۱۴۰۳
 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی خبر داد: 

تخصیص ردیف بودجه مستقیم به حرم شاه‌چراغ (ع)

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ردیف بودجه حرم شاه‌چراغ (ع) از وزارت راه و شهرسازی به تولیت حرم مطهر منتقل می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، ابراهیم عزیزی با اشاره به نشست خود با دکتر بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی به همراه مهندس رضازاده استاندار اسبق فارس که در وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر یک تصمیم بسیار خوب برای حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) گرفته شد و ازاین‌پس بودجه حرم که پیش‌ازاین از سوی وزارت راه و شهرسازی تخصیص می‌یافت، مستقیم به تولیت حرم اختصاص می‌یابد.

وی افزود: این تصمیم و برداشتن تخصیص غیرمستقیم بودجه، برای تسریع در حل مشکلات مالی تولیت بسیار مناسب بود و ازاین‌پس تولیت حرم به‌صورت مستقیم با دولت در این ردیف بودجه مرتبط خواهد بود.

 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مذکور و مباحث انجام شده تصریح کرد: با تصمیم وزیر محترم راه و شهرسازی این موضوع مهم نهایی شد که به فضل الهی موجبات تقویت منابع مالی حرم را فراهم خواهد کرد و یکی از موانع جدی توسعه حرم برداشته خواهد شد.
 
عزیزی یادآور شد: حرم احمد بن موسی (ع) در شیراز نیازمند حمایت‌های جدی مسئولان است که تصمیم فوق یک گام اساسی در این راستا بود.

منبع: تسنیم
برچسب ها: شاهچراغ ، شیراز ، فارس ، بودجه ، دولت
نظرات بینندگان