شیرازه

«شیرازه» پیگیری کرد؛
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز گفت: ماشین حمل و نقل پاکبانان با چراغ چشمک‌زن چندمتر پایین‌تر جهت امنیت و ایمنی افراد همیشه مستقر است.
چنگال طمع بر کوه های شیراز/جفایی که در حق« انجیره »می شود/لزوم شفاف سازی و ثبت قولنامه ها قوانین کهنه و فرسوده ای که به رشد قارچ گونه کوهخوارن دامن می زند؛

چنگال طمع بر کوه های شیراز/جفایی که در حق« انجیره »می شود/لزوم شفاف سازی و ثبت قولنامه ها

این روزها اشتهای کوه خواران و زمین خواران سیری ناپذیر است،افرادی که انگار ارث پدر خود را دارند، به هر گوشه شهر از کوه و جنگل گرفته تا دشت و صحرا را به تصرف خود در می آورند و با رانت و سوء استفاده از موقعیت هایی که دارند،اکوسیستم طبیعت را برهم می زنند.
میز انجیر فارس در هاله ای از ابهام/ جای خالی شهرک تخصصی و صنایع فراوری نبود استرانژی مدون برای صادرات طلای خوردنی؛

میز انجیر فارس در هاله ای از ابهام/ جای خالی شهرک تخصصی و صنایع فراوری

در حالی که سال 1388 از سوی رئیس جمهور وقت مصوب شد که میز انجیر در استان های مربوطه به خصوص در فارس تشکیل شود اما تاکنون در استان های دارای تولیدات انجیر از جمله این استان که انجمن ملی میز انجیر ایران می باشد،به آنصورت که شایستگی دارد اجرایی و عملی نشده است.
چرا معضل محله سنگ سیاه و محلات مشابه حل نمی شود؟ به بهانه بازدید فرماندار شیراز از بافت قدیم و منطقه سنگ سیاه؛

چرا معضل محله سنگ سیاه و محلات مشابه حل نمی شود؟

آقای نماینده عالی دولت شما را به خدا یک بار برای همیشه یک برنامه منسجم را تدارک ببینید و قال قضیه را بکنید و برای همیشه مسولین را از بازدید منطقه معاف کنید.
هشدار دادستان مرودشت به هنجارشکنان در فضای مجازی

هشدار دادستان مرودشت به هنجارشکنان در فضای مجازی

دادستان مرودشت به فصل جدید احیای حقوق عامه در دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت: استفاده از فضای پاک مجازی حق طبیعی خانواده هاست و با متعرضین به این حق برخورد می شود.
پاسکاری توپ بوی بد فاضلاب در زمین شرکت آبفا و شهرک صنعتی منشأ بوهای نامطبوع کمربندی شیراز کجاست؟

پاسکاری توپ بوی بد فاضلاب در زمین شرکت آبفا و شهرک صنعتی

مشکلات و مسائلی که در برخی مواقع مسئولین به هم پاسکاری می کنند و توپ آن را در زمین دیگری می اندازند.به گفته بعضی مردم محلی آن ها وقتی با شرکت آبفا صحبت می کنند یک جواب می شنوند و زمانی که مسئله را از جای دیگر جویا می شوند، پاسخ دیگری می گیرند.
طبیعت خواری در روز روشن!/ دستور قلع و قمعی که اجرا نمی شود/ نهال کاری در محدوده دیوار کشی!! عدم برخورد با دیوارکشی های شبانه در «پسکوهک»؛

طبیعت خواری در روز روشن!/ دستور قلع و قمعی که اجرا نمی شود/ نهال کاری در محدوده دیوار کشی!!

حدود یک ماهی می شود که مردم منطقه «پسکوهک»، همچنان چشم انتظارند که آیا دوباره می توانند در محل تفریحی این منطقه که از سال ها پیش به صورت مجانی به گشت و گذار می پرداختند،بساط استراحت و شادی خود را پهن کنند یا نه؟
۶۵ درصد مدارس استان تحت پوشش طرح های پیشگیرانه قرار دارند در گفتگوی اختصاصی شیرازه نقش آموزش و پرورش در پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان بررسی شد؛

۶۵ درصد مدارس استان تحت پوشش طرح های پیشگیرانه قرار دارند

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش فارس، گفت: پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر از طریق ارتقا دانش و آگاهی دانش آموزان و فرهنگ‌سازی امکان پذیر است.
گِردخون با دِلی پر از خون، از مسئولین استمداد می‌طلبد گزارش اختصاصی شیرازه؛

گِردخون با دِلی پر از خون، از مسئولین استمداد می‌طلبد

روستای گردخون، در یک‌و‌نیم کیلومتری کلانشهر شیراز، با جمعیتی بالغ بر چهارهزار نفر واقع شده که دارای محرومیت‌های فرهنگی، اجتماعی و روستایی فراوان است.
  • ۱