شیرازه

جایگاه زنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی استان فارس  یادداشت؛ 

جایگاه زنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی استان فارس 

در استان فارس حدوداً ۱۰۰ خانم از شورای نگهبان تأییدیه گرفته و وارد عرصه انتخابات شدند که تقریباً ۱۲ درصد کل داوطلبان فارس را شامل می‌شود که هر چند نسبت به گذشته امیدوارتر است، اما به نظر می‌رسد که این عدم اقبال برای کاندیداتوری، می‌تواند در میزان کمیت حضور مردم و بانوان به‌عنوان نیمی از جامعه اثر مستقیم بگذارد.
از کجا آورده‌ای؟ در نقد هزینه‌های زیاد تبلیغات انتخاباتی: 

از کجا آورده‌ای؟

این روزها که در خیابان‌ها قدم می‌گذاریم، شاهد انواع تبلیغات گوناگون و متنوعی هستیم که نامزدان انتخابات مجلس شورای اسلامی، با آن در پی معرفی خود به مردم برای کسب رأی آنان هستند، اما سؤال مهمی که به ذهن متبادر می‌شود این است که این حجم تبلیغات چقدر هزینه برای هر کاندیدا دارد.
شور انتخاباتی بالایی در این دوره وجود دارد فرماندار شهرستان مرودشت در گفتگو با شیرازه: 

شور انتخاباتی بالایی در این دوره وجود دارد

فرماندار شهرستان مرودشت گفت: باتوجه‌به تعداد بالای نامزدها از گروه‌ها، طوایف و سلایق مختلف شاهد ایجاد شوروشعف انتخاباتی بسیار بالایی در این دوره هستیم.
نماینده رد صلاحیت شده مرودشت مردم را برای مشارکت فراخواند صوت؛

نماینده رد صلاحیت شده مرودشت مردم را برای مشارکت فراخواند

جلال رشیدی کوچی نماینده رد صلاحیت شده حوزه انتخابیه شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد مردم را برای مشارکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراخواند.
انتخابات مظهر قدرت سیاسی کشور است فیلم؛

انتخابات مظهر قدرت سیاسی کشور است

اهمیت مردم برای نظام اسلامی به‌اندازه‌ای است که امام (ره) به پشتیبانی مردم دولت تعیین می‌کنند و رهبر معظم انقلاب به پشتیبانی از مردم همه فتنه‌ها را ناکام می‌گذارند؛ بنابراین، این اکثریت مردم هستند که به حکومت اسلامی قدرت دادند و با همین پشتوانه هم نظام به موفقیت‌های بزرگی رسیده است.
  • ۱