شیرازه

از همیاری در مناطق حاشیه شهر تا همدلی جهادی در بیمارستان‌های شیراز/ مردم ایران با مهربانی همیشه پناه هم هستند در گفت‌وگوی اختصاصی با «شیرازه» مطرح شد؛

از همیاری در مناطق حاشیه شهر تا همدلی جهادی در بیمارستان‌های شیراز/ مردم ایران با مهربانی همیشه پناه هم هستند

مهدی تابعی‌بردبار از فعالان جهادی شیراز گفت: مردم ایران مهربان هستند و همواره به خاطر ارزش‌هایی که این کشور و نظام مقدس دارد حاضرند تا پای جان بایستند و ثابت کردند می‌توانند کنار هم و مسوولین با شرایط همراهی کنند و هوای همدیگر را داشته باشند و دریک جمله می‌توان گفت «مهربان‌تر از مردم ایران مردمی نخواهد بود و همیشه پناه هم هستند».
چند قاب ماندگار از ایثارگری‌های مدافعان سلامت در بیمارستان نمازی

چند قاب ماندگار از ایثارگری‌های مدافعان سلامت در بیمارستان نمازی

تاریخ این سرزمین هرگز صحنه‌های زیبای کادر درمانی مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با بیماری ویروس کرونا را از یاد نخواهد برد.
اشتیاق مردم ایران برای نذر خون در روزهای کرونایی

اشتیاق مردم ایران برای نذر خون در روزهای کرونایی

پس از اعلام نیاز مراکز درمانی و سازمان انتقال خون ایران به اهداء خون و رسانه ای شدن کاهش ذخایر خونی کشور کاربران شبکه های اجتماعی اقدام به راه اندازی کمپین #نذر_خون در فضای مجازی کردند.
نگهداری از معلولان مبتلا به کرونا توسط طلاب و جوانان هیاتی فسا

نگهداری از معلولان مبتلا به کرونا توسط طلاب و جوانان هیاتی فسا

در پی ابتلای کادر و معلولان مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام شهرستان فسا و لزوم قرنطینه به مدت 14 روز، کادر و پرسنل این مرکز نگهداری به مرخصی فرستاده شدند.
وضعیت تخت‌های بیمارستانی فارس در بحرانی‌ترین شرایط است رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

وضعیت تخت‌های بیمارستانی فارس در بحرانی‌ترین شرایط است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: مدافعان سلامت استان در هفته‌های اخیر با حجم فزاینده‌ای از مراجعه و ارائه خدمت به بیماران مواجه بودند.
اوج‌گیری بستری‌های کرونا و فرسودگی کادر درمان/ نگرانی از کمبود تخت بیمارستانی با افزایش بیماران کرونا/ مرگ هر روز رکورد می زند! وضعیت بحرانی در فارس؛

اوج‌گیری بستری‌های کرونا و فرسودگی کادر درمان/ نگرانی از کمبود تخت بیمارستانی با افزایش بیماران کرونا/ مرگ هر روز رکورد می زند!

معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی شیراز اعلام كرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۵۰ بیمار نیازمند بستری در بخش‌های کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان وجود دارد که این تعداد، فراتر از ظرفیت پیش‌بینی شده ما در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه است.
نیمی از تست‌های کرونا در فارس مثبت است جانشین ستاد کرونای فارس:

نیمی از تست‌های کرونا در فارس مثبت است

فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد که درصد مثبت شدن تست‌های کووید ۱۹ در این استان به عدد ۵۰ رسیده و بدین ترتیب از هر دو تست، یک تست مثبت می‌شود.
۱۲۸۸ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان ها بستری هستند اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در فارس تا ۴آبان؛

۱۲۸۸ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان ها بستری هستند

بر اساس آخرین گزارش های مربوط به وضعیت اپیدمی کروناویروس در استان فارس، هم اکنون هزار و ۲۸۸ بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس در بیمارستان های استان بستری هستند.