شیرازه

آیت الله دژکام:
امام جمعه شیراز با اظهار اینکه جوانان بایستی برای جامعه پردازی و اصلاح جامعه نیز فکر کنند، گفت: همه می توانند نگرانی ها را ببینند اما راه حل ها را باید مغزهای جوانان ما با فکر و اندیشه کشف کنند؛ جامعه پردازی فکرِ جوان ایرانی می خواهد.
رهبر انقلاب مردم ایران را باور دارند اما نگاه برخی به غرب است/ نگذاریم دشمنان با استفاده از فضای مجازی انقلاب را ناکارآمد نشان بدهند رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

رهبر انقلاب مردم ایران را باور دارند اما نگاه برخی به غرب است/ نگذاریم دشمنان با استفاده از فضای مجازی انقلاب را ناکارآمد نشان بدهند

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دهه فجر و راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماهی که پشت سر گذاشتیم را نوید بخش، مایه مباهات و عزت کشور دانست و در ادامه گفت: رهبر انقلاب مردم ایران را باور دارند اما برخی هنوز نگاهشان به غرب است و جوانان و دانشمندان را باور ندارند.
مسئولین نسبت به فضای مجازی دچار جهل مرکب هستند/ دعواهای توئیتری بخشی از جنگ است نه همه آن قائم مقام معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما مطرح کرد:

مسئولین نسبت به فضای مجازی دچار جهل مرکب هستند/ دعواهای توئیتری بخشی از جنگ است نه همه آن

نوری گفت: مسئولین در فضای مجازی به سطح نازل فیلترینگ می‌اندیشند و در جهل مرکب به‌سر می‌برند و نسبت به نادانسته‌های این فضا شناخت کافی ندارند.
نخستين رویداد فعالان فضای مجازی فارس برگزار شد/ چهره سال فضای مجازی استان معرفي شد

نخستين رویداد فعالان فضای مجازی فارس برگزار شد/ چهره سال فضای مجازی استان معرفي شد

در نخستين رویداد فعالان فضای مجازی فارس ضمن تجلیل از 33 فعال برتر فضای مجازی استان چهره برگزیده سال فضای مجازی استان معرفي شد.
کاخ سفید: می‌خواهیم فشار اقتصادی به ایران به سطحی غیرقابل تحمل برسد

کاخ سفید: می‌خواهیم فشار اقتصادی به ایران به سطحی غیرقابل تحمل برسد

معاون دستیار رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار یادداشتی سیاست‌های واشنگتن در قبال ایران از جمله تلاش برای اعمال فشار اقتصادی بی‌سابقه و ایجاد ائتلاف اعراب و اسرائیل، را تشریح کرده است.
پنجشنبه دوم اسفند ماه اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس در شیراز برگزار می‌شود/ تجلیل از چهره‌های شاخص فضای مجازی مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس خبر داد:

پنجشنبه دوم اسفند ماه اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس در شیراز برگزار می‌شود/ تجلیل از چهره‌های شاخص فضای مجازی

کهندل‌پور گفت: اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس دوم اسفندماه از ساعت 9 صبح در تالار فرهنگیان شیراز برگزار می‌گردد.
اپلیکیشن جامع شبکه فارس رونمایی می‌شود/ امکان دانلود برنامه‌های شبکه فارس فراهم شد معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیمای فارس:

اپلیکیشن جامع شبکه فارس رونمایی می‌شود/ امکان دانلود برنامه‌های شبکه فارس فراهم شد

خورشید سوار از رونمایی اپلیکیشن جامع شبکه فارس و آرشیو زمانی این رسانه در اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی خبر داد.
تعطیلی‌ برخی رستوران‌ها در پی‌افزایش بی‌رویه‌ قیمت گوشت

تعطیلی‌ برخی رستوران‌ها در پی‌افزایش بی‌رویه‌ قیمت گوشت

گرانى‌هاى اخیر قیمت مواد اولیه از جمله گوشت، مرغ، حبوبات و رب را به اندازه‌اى بالا برده که هم باعث کاهش میزان مشتریان رستوران‌هاى شیراز شده و هم گلایه مغازه‌داران را سبب شده است
برخی شیطنت‌ها مانع از اجرای طرح شفافیت در شهرداری نخواهد شد/عمده درآمد شهرداری از تغییر کاربری و شهر فروشی در جلسه كميسيون برنامه‌وبودجه شورای شهر شیراز مطرح شد:

برخی شیطنت‌ها مانع از اجرای طرح شفافیت در شهرداری نخواهد شد/عمده درآمد شهرداری از تغییر کاربری و شهر فروشی

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه و امور حقوقی شورای شهر شیراز گفت:هزینه‌ی اداره شهر برعهده مردم است باید در اجرای برنامه پنج ساله باید به مشارکت مردم توجه شود.
توزیع میوه شب عید در بیش از 50 نقطه شیراز/ تشدید نظارت بر اصناف/ وعده فرماندار شیراز برای تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در جلسه ستاد تنظیم بازار شیراز مطرح شد:

توزیع میوه شب عید در بیش از 50 نقطه شیراز/ تشدید نظارت بر اصناف/ وعده فرماندار شیراز برای تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم

فرماندار شیراز گفت: امنیت روانی مردم در مورد تامین کالاهای مورد نیازشان بایستی تامین شود و مردم احساس نمایند که دولت در این خصوص همراه آن هاست و تمامی تلاش جهت رفع مشکلات انجام خواهد شد.
رئیس جمهور انتقادپذیر نیست، عصبانی می‌شود و توهین می‌کند رحیم پور ازغدی در جمع دانشجویان:

رئیس جمهور انتقادپذیر نیست، عصبانی می‌شود و توهین می‌کند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: یکی از مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، این است که مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای امضا به دفتر رئیس جمهور می‌رود، اما بیرون نمی‌آید و اجرا نمی‌شود.
حفر عمیق‌ترین چاه آبرسانی کشور در جنوب فارس/ بدهی 30میلیارد تومانی آبفار فارس به پیمانکاران/ روستاییان با سامانه 1523 مشکلات حوزه آب را مطرح کنند در نشست خبری مدیرعامل و معاونان آبفا روستایی فارس مطرح شد:

حفر عمیق‌ترین چاه آبرسانی کشور در جنوب فارس/ بدهی 30میلیارد تومانی آبفار فارس به پیمانکاران/ روستاییان با سامانه 1523 مشکلات حوزه آب را مطرح کنند

مدیرعامل شرکت آبفار فارس با بیان اینکه 9 میلیارد تومان از مشترکین مطالبه داریم، گفت: این شرکت حدود 30 میلیارد تومان به پیمانکاران پروژه‌های آبرسانی بدهکار است.
نشست فعالان مجازی با حضور مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی در شیراز در دومین روز اسفند ماه برگزار خواهد شد:

نشست فعالان مجازی با حضور مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی در شیراز

اولین رویداد فعالان فضای مجازی استان فارس با حضور مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی و با اجرای مژده لواسانی در شیراز برگزار می شود.
اقتصاد باید درون‌زای برون‌گرا باشد/ توسعه زیرساخت‌ها مقدمه درون‌زا شدن اقتصاد است یک فعال حوزه اقتصادی و کارآفرینی در گفتگو با شیرازه:

اقتصاد باید درون‌زای برون‌گرا باشد/ توسعه زیرساخت‌ها مقدمه درون‌زا شدن اقتصاد است

برحق طلب قدم اول برای درون‌زا کردن اقتصاد را توسعه زیرساخت‌ها عنوان و اظهار کرد: استفاده از ظرفیت جوانان مومن و متخصص و توجه به توانمندی‌های داخلی می‌تواند اقتصاد را درون‌زا کند.
ناهمخوانی کرایه سرویس مدارس با مصوبه شورای شیراز شهروندان گلایه دارند؛

ناهمخوانی کرایه سرویس مدارس با مصوبه شورای شیراز

ناهمخوانی کرایه سرویس مدارس با مصوبه شورای شهر در شیراز و افزایش قابل توجه عددهای مصوب با میزان دریافتی از سوی ارائه دهندگان سرویس مدارس، موجب گلایه‌مندی جمعی از شهروندان این کلانشهر شده است؛ هرچند مسئولان این موضوع را قانونی می‌دانند!