کد خبر: ۱۰۰۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۲۲ آبان ۱۳۹۵
پیشنهاد عجیب رحیم‌پور ازغدی:
روزنامه وطن امروز نوشت:عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برخورد امام علی(ع) با دزدان بیت‌المال گفت: این افرادی را که حقوق‌های میلیونی گرفتند و اختلاس‌های میلیاردی کردند باید در نماز جمعه شلاق زد.
صاحبان فیش‌های نجومی در نماز جمعه‌های قم و تهران شلاق بخورندبه گزارش شیرازه، روزنامه وطن امروز نوشت:عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برخورد امام علی(ع) با دزدان بیت‌المال گفت: این افرادی را که حقوق‌های میلیونی گرفتند و اختلاس‌های میلیاردی کردند باید در نماز جمعه شلاق زد.

حسن رحیم‌پور‌ازغدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم، افزود: نهی از منکری واجب است که جلوی منکر را در سطح حکومت و جامعه بگیرد، نماز جمعه‌های شهرهای بزرگ از جمله قم باید به‌گونه‌ای باشد که صاحبان قدرت و ثروت از نقد شدن در این نماز جمعه‌ها نگران باشند و مستضعفان هم امیدشان این باشد که در این نماز جمعه‌ها از حقوق آنها صحبت می‌شود.

رحیم‌پورازغدی با اشاره به برخورد امام علی(ع) با دزدان بیت‌المال گفت: ایشان دستور دادند دزدان بیت‌المال را در نماز جمعه جلوی مردم شلاق بزنند، نماز جمعه جای کلی‌گویی نیست، اگر چه در نماز جمعه باید همیشه به تقوا دعوت شود، ولی نباید بقیه بخش‌های نماز جمعه تکراری باشد.

وی ادامه داد: این افرادی که حقوق‌های میلیونی گرفتند و اختلاس‌های میلیاردی کردند را باید در نماز جمعه شهرهایی همچون تهران و قم شلاق زد، باید به سیره امام علی(ع) عمل کرد، اگر مدیری دروغ می‌گوید باید در نماز جمعه آبروی او را ببریم، غارتگر بیت‌المال هرکسی که باشد، باید آبرویش در نماز جمعه برده شود.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: