کد خبر: ۱۰۵۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
امام جمعه موقت شیراز :
امام جمعه موقت شیراز در خطبه نماز جمعه گفت: جناب رییس جمهور آمار اشتغال ایجاد شده را 700 هزار نفر اعلام می‌کنند که ای کاش به تفکیک استان‌ها اعلام کنند تا مردم ببینند کسانی که سر کار رفته‌اند چه کسانی هستند.

به گزارش شیرازه، حجت‌الاسلام ابوفاضل رضوی اردکانی امام جمعه موقت شیراز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به دستور قاطع رهبری در مقابله با مفاسد اداری و اقتصادی گفت: رباخواری در بانک‌ها باید اتمام یابد تا تولید رونق پیدا کند که اگر بیکاری حل شود فساد و مواد مخدر نیز بسیار کمتر می‌شود که جوانی که اشتغال دارد به دنبال مفاسد نمی‌رود

وی با بیان اینکه این روزها تهمت‌ها و تخریب‌هایی متوجه قوه قضاییه شده است افزود: مسئولان قوه قضاییه محکم بایستند و در مقابل مفاسد اقتصادی کوتاه نیایند و دست ویژه‌خواران را کوتاه کنند.

حجت‌الاسلام رضوی اردکانی با اشاره به اشتغال جوانان و عملکرد دولت ادامه داد: جناب رییس جمهور آمار اشتغال ایجاد شده را 700 هزار نفر اعلام می‌کنند که ای کاش به تفکیک استان‌ها اعلام کنند تا مردم ببینند کسانی که سر کار رفته‌اند چه کسانی هستند.

خطیب جمعه شیراز با با بیان اینکه بعضی از فضاهای مجازی اعصاب مردم را دچار تردید می‌کنند گفت: چنانکه بحث پارازیت از ماهواره‌های ضد انقلاب وارد فضای مجازی شد و مسئولان صدا و سیما می‌گویند اشکالات به وجود آمده ارتباطی به پارازیت ندارد و به دلیل تغییر فرکانسها است و متخصصان دنبال قضیه هستند و تاکنون جز شایعه چیزی نبوده و برخی به دنبال آن هستند هر روز به گونه‌ای مردم را نگران کنند.

وی با اشاره به حادثه پلاسکو در تهران خاطر نشان کرد: لازم است با مشخص شدن واحدهای دارای ارزش میراثی در مابقی بافت قدیم شیراز اقدامات اساسی صورت پذیرد.

حجت‌الاسلام رضوی اردکانی با بیان اینکه آنچه در تهران رخ داد تلنگری بود که آتش‌نشانی در فارس و شیراز آمادگی خود را باید ارتقا دهد، تصریح کرد: لازم است ساختمان‌ها با مصالح مقاوم و به گونه‌ای احداث شود که عمر بلند‌مدت داشته باشند و وضعیت به گونه‌ای نباشد که با یک زلزله چهار ریشتری بافت فرسوده فرو بریزد.

امام جمعه موقت شیراز در پایان با اشاره به ثبت نام حوزه های علمیه گفت: از نیمه دوم این ماه آغاز ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران غاز می‌شود و به طور قطع مادران بهره‌مند از علم و دین بسیار بهتر می‌توانند فرزندانی صالح پرورش دهند تا آن مادرانی که وقت خود را به دنبال مسائل بیهوده تلف کنند.

برچسب ها: نماز جمعه
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: