کد خبر: ۱۰۹۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و رئیس ستاد انتخابات این استان گفت:انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در فارس در سه هزار و 571 شعبه و انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان نیز در سه هزار و 533 شعبه ثابت و سیار این استان برگزار می شود.
به گزارش شیرازه، هادی پژوهش جهرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: از مجموع چهار میلیون و 851 هزار و 274 نفر جمعیت این استان، سه میلیون و 429 هزار و 553 نفر واجد شرکت در انتخابات 29 اردیبهشت ماه جاری هستند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد، 78 هزار و 481 نفر را رای اولی ها شامل می شوند افزود: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در فارس در سه هزار و 571 شعبه و انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان نیز در سه هزار و 533 شعبه ثابت و سیار این استان برگزار می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس اظهار کرد: همچنین انتخابات شوراهای اسلامی در 10 شهر استان شامل جهرم، لارستان، مرودشت، فیروزآباد، فسا، داراب، نورآباد ممسنی، آباده، کازرون و شهر صدرا شیراز که شمار اعضای شورای شهر در آنها هفت نفر است به شکل تمام الکترونیک در 558 شعبه برگزار می شود.

پژوهش جهرمی، تعداد داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان را 17 هزار و 264 نفر برشمرد و گفت: از این تعداد 940 تن مربوط به شهرستان شیراز (شیراز، صدرا، زرقان، داریون، خان زنیان، لپویی) است.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود.
منبع: ایرنا
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: