کد خبر: ۱۰۹۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس:
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با بیان اینکه رئیس جمهور آینده مبنای اصلی کار خود را به تکیه بر مردم و ظرفیت های داخلی کشور قرار دهد گفت: شاه سلطان حسین ها دیگر در این مملکت جایی ندارند.
به گزارش شیرازه، اسماعیل قزل سفلی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز، برخورداری از تفکر جهادی و انقلابی را موجب پیشرفت کشور دانست و اظهار داشت: ملت ایران رئیس جمهوری می خواهد که مرعوب دشمن نشود و از هیمنه پوشالی دشمن نیز نترسد چراکه شاه سلطان حسین ها دیگر در این مملکت جایی ندارند.

وی، نوسازی در ساختار اجرایی کشور را از نیازهای امروز جامعه برشمرد و افزود: به رئیس دولتی نیاز داریم که خودش و بدنه دولتش ساده زیست و همچنین دلسوز واقعی مردم و تشنه خدمت باشد نه شیفته قدرت.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر شفافیت در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها، گفت: مسئله محرمانه ای بین دولت و مردم نیست.

قزل سفلی با بیان اینکه نیازمند رئیس دولتی هستیم که به قدرت دفاعی کشور افتخار کند ادامه داد: دولت پرنشاط، توانمند و به فکر مردم نیاز امروز کشور است و رئیس جمهور آینده مبنای اصلی کار خود را به تکیه بر مردم و ظرفیت های داخلی کشور قرار دهد.

قزل سفلی با بیان اینکه دانشجویان از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه و عقلانیت در تبلیغات را مطالبه کنند اضافه کرد: نباید اجازه داد که نامزدهای ریاست جمهوری به جای پاسخگویی به سوالات، کلی گویی کنند.

وی خدمت به مردم را از بهترین راه های مبارزه با آمریکا دانست و تصریح کرد: حضور مردم در صحنه، حضور جوانان در صحنه دفاع از حرم آل البیت و اقتدار دفاعی ایران اسلامی سبب شده که سایه جنگ از کشور رخت بر بندد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه دشمن از قدرت علم، ایمان و اخلاص جوانان ایران اسلامی هراس دارد، بر داشتن بصیرت، عمل به هنگام و اخلاص در عمل تاکید کرد و گفت: دانشجویان مطالبه گری کرده و نقش مردم در حاکمیت را برجسته کنند و ضمن طی کردن مدارج علمی بالا، خواسته های مردم از دولت ها را مطالبه کنند.

قزل سفلی با بیان اینکه امروز مشارکت حداکثری در انتخابات، صحنه دفاع از انقلاب اسلامی است ادامه داد: دشمن به دنبال برجام های موشکی و منطقه ای است همچنان که سند 2030 یا همان برجام فرهنگی و  fatf  را کلید زدند.

وی بیان داشت: دشمن به دنبال اینست که روحیه انقلابی ملت ایران جای خود را به رفاه زدگی دهد از این رو باید هوشیار باشیم.
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به فناوری های موجود در کشور اظهار داشت: از ظرفیت های تکنولوژی برای ترویج مباحث انقلاب و آرمان های آن استفاده شود.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: