کد خبر: ۱۱۲۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۶
بازارگرمی در رکود بازار؛
در حالی که رئیس شورای رقابت از خودروسازان خواسته بود باوجود داشتن مجوز، قیمت محصولاتشان را افزایش ندهند، سایپا افزایش قیمت محصولاتش را ابلاغ کرد.
سایپا افزایش قیمت خودروهایش را ابلاغ کردبه گزارش شیرازه، گروه خودروسازی سایپا در نامه‌ای به نمایندگی‌های فروش خود از آنها خواست تا افزایش قیمت را در مورد تمام خودروهای امانی و دعوتنامه‌های ارسال شده اعمال کنند.

در متن ابلاغیه سایپا از نمایندگی‌های فروش خواسته شده تا ترتیبی اتخاذ کنند که مدارک مربوط به ثبت نام تمام خودروهای امانی نزد نمایندگی، پرونده‌های پذیرش نشده، دعوتنامه‌های ارسال شده (مربوط به مشتریان و همچنین مشارکت در تولید و ...) در اسرع وقت تکمیل و پذیرش شود.

البته هنوز فهرست قیمت جدید محصولات سایپا به نمایندگی‌ها ابلاغ نشده است.

سایپا افزایش قیمت خودروهایش را ابلاغ کرد

مدیر یکی از نمایندگی‌های فروش سایپا در این مورد گفت: با توجه به رکود بازار و نزدیکی به ماه محرم و صفر بعید است که فعلاً فهرست جدید قیمت‌های افزایش یافته ابلاغ شود و به نظر می‌رسد این اقدام سایپا بیشتر در جهت بازارگرمی است.

وی می‌گوید: اگر افزایش قیمتی نیز ابلاغ شود در حد 100 تا 200 هزار تومان خواهد بود.

شورای رقابت تیرماه امسال مصوب کرد که قیمت خانواده پراید و تیبا به طور متوسط 1.25 درصد افزایش داشته باشد، همچنین در مورد تندر 90 نیز اعم از پارس تندر و تندر معمولی متوسط افزایش قیمت 1.57 درصدی به تصویب رسید.

رضا شیوا رئیس شورای رقابت پیش‌تر گفته بود: امیدورایم خودروسازان این افزایش قیمت‌ها را اعمال نکنند و با توجه به رکود بازار، توصیه ما این است که قیمت محصولاتشان را بالا نبرند.
منبع: فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: