کد خبر: ۱۱۵۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ - ۱۰ آبان ۱۳۹۶
جانشین ستاد اربعین ناجا از تمهیدات اداره گذرنامه برای زوار اربعین حسینی و همچنین پاسخگویی روابط عمومی ادارات گذرنامه به مردم در خصوص تأخیر احتمالی صدور و دریافت گذرنامه خبر داد.
به گزارش شیرازه،سردار محمد بابایی جانشین ستاد اربعین ناجا در خصوص پاسخگویی اداره گذرنامه به مردم در مورد تأخیرات احتمالی صدور گذرنامه و طی نشدن روند طبیعی آن اعلام کرد: شهروندانی که در خصوص روند طبیعی صدور گذرنامه و احتمالاً تأخیر آن سؤالاتی دارند، می‌توانند به مرکز گذرنامه ستارخان مراجعه کنند. 

جانشین ستاد اربعین ناجا تصریح کرد: در مرکز گذرنامه ستارخان در تهران و سایر دفاتر گذرنامه در کشور، واحدهای روابط عمومی اداره گذرنامه پاسخگوی سؤالات مردم هستند. 

وی گفت: در مرکز گذرنامه ستارخان ۸-۷ نفر در این خصوص مأمور هستند که مشکلات احتمالی مردم را شنیده و پاسخگو هستند.

این مقام ارشد اداره گذرنامه اعلام کرد: افراد برای تحویل مدارک به مرکز گذرنامه ستارخان مراجعه نکنند، چرا که دفاتر پلیس + ۱۰ مسئول دریافت مدارک برای صدور گذرنامه هستند. 

جانشین ستاد اربعین ناجا با تأکید دوباره بر تمهیدات اداره گذرنامه در آستانه اربعین حسینی بیان داشت: ساعت کار مراکز پلیس +۱۰ و دفاتر اصلی اداره گذرنامه افزایش یافته و این مراکز از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۲۰ پذیرای زائران اربعین حسینی هستند. 

وی خاطرنشان کرد: تدبیری اندیشیده شده که حداقل ۲ روز و حداکثر ۳ روز گذرنامه در قبال مدارک کامل و بدون نقص صادر و توسط پست تحویل افراد شود؛ البته در موارد خاص، گذرنامه در مرکز ستارخان به صورت یکروزه نیز صادر می‌شود.

منبع: مشرق
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: