کد خبر: ۱۱۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۸ - ۰۹ دی ۱۳۹۶
حجت الاسلام مهدی آقایی در آیینی با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس به عنوان امام جمعه شهر مرودشت معرفی شد.
به گزارش شیرازه، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس روز جمعه در این آیین گفت: دوام انقلاب و حکومت جمهوری اسلامی در چهار دهه اخیر مرهون پیروی از ولایت مطلقه فقیه و رهبری حکیمانه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.
حجت الاسلام حسین ملک مکان نمازجمعه را پایگاه مردمی انقلاب دانست و افزود: افزون بر 900 پایگاه نماز جمعه در کشور فعال هستند و استان فارس با 76 پایگاه نماز جمعه از مهمترین استان های کشور است.
در این آیین از زحمات حجت الاسلام قنبر علی احمدی در مدت بیش از چهار سال امامت جمعه مرودشت قدردانی و با حکم رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت الاسلام مهدی آقایی به عنوان امام جمعه جدید این شهر معرفی شد.
امام جمعه مرودشت نیز در این مراسم مهمترین برنامه خود در این شهر را ایجاد قرارگاه فرهنگی نماز جمعه در کنار مطالبه گری وایجاد وحدت و همدلی بیشتر بین مردم ومسئولین عنوان کرد.
بر اساس این گزارش، حجت الاسلام آقایی در آغاز ورود به این شهر مورد استقبال مردم و مسئولان شهر قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای این شهر با آرمانهای امام و شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کرد.
حجت الاسلام آقایی پیش از این به مدت سه سال عهده دار مسئولیت امام جمعه شهر کوار در استان فارس بود.
حجت الاسلام احمدی امام جمعه سابق مرودشت نیز به عنوان امام جمعه شهر نور استان مازندران منصوب شده است.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: