کد خبر: ۱۱۸۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - ۲۱ دی ۱۳۹۶
امام جمعه شهرستان سپیدان گفت:
امام جمعه شهرستان گفت : رسیدگی به مشکلات مردم از هر چیزی مهم تر است و تریبون نماز جمعه همواره در کنار مسئولین برای خدمت به مردم قرار دارد .

به گزارش شیرازه، رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان سپیدان،  همراه با تنی چند از کارکنان این اداره طی نشستی صمیمانه در دفتر امام جمعه، دیدار و گفتگو کردند.در ابتدای این دیدار امام جمعه ضمن تبریک انتصاب شایسته مهندس کریمی ، گفت : رسیدگی به مشکلات مردم از هر چیزی مهم تر است و تریبون نماز جمعه همواره در کنار مسئولین برای خدمت به مردم قرار دارد .

حجت الاسلام موسوی انور با تاکید بر تعامل تمامی ادارات جهت تحقق اهداف سلامت اظهار داشت : برای دستیابی به توسعه سلامت، می بایست همه ی ارگان های وابسته احساس مسئولیت نموده و مشارکت فعال داشته باشند

سیاوش کریمی رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان سپیدان، وظیفه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی را تامین ، حفظ و ارتقاء سطح سلامت شهروندان دانست و گفت : وزارت بهداشت به تنهایی نمی تواند پاسخگو همه مطالبات ، مشکلات و چالش های حوزه سلامت باشد و تنها تولیت 20 یا 30 درصد از حوزه سلامت بر عهده دارد و 70 درصد آن  عملا به وزارت خانه هایی غیر از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است و همکاری سایر دستگاههای اجرایی و همچنین مشارکت خیرین را  می طلبد .

کریمی حفظ و ارتقاء سلامت را وظیفه ی همگانی دانست و اظهار داشت : با توجه به اینکه مسئله بهداشت و سلامت مستلزم آموزش و اطلاع رسانی به عموم جامعه است ، استفاده از ظرفیتهای ائمه جمعه و روحانیت در شهرستان ، در رسیدن به این اهداف بسیار مفید است .

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی انور ضمن تقدیر از فعالیت های دکتر فرخ روز ، مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان سپیدان ، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در زمینه اطلاع رسانی جمعی و ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم منطقه اعلام داشت .

منبع: مارگون

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: