کد خبر: ۱۱۹۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
خبر خرید خودروی گران‌قیمت و استخدام آقازاده در مؤسسه همشهری حاشیه ساز شد.

به گزارش شیرازه، مجید فراهانی، عضو شورای پنجم شهر تهران در واکنش به خبر خرید خودروی گران‌قیمت و استخدام آقازاده در مؤسسه همشهری گفت: آقای حاجی از چهره‌های زحمتکش و باتجربه جریان اصلاحات است. با توجه به همین موضوع هم انتظار می‌رفت که در صورت صحت ادعا، ایشان هم اصل موضوع را بپذیرند و توضیح دهند. 
فراهانی ادامه داد: البته پذیرش اصل موضوع کافی نیست. در ادامه این خودرو باید یا تودیع شود یا در صورت عدم امکان صرفا برای امور تشریفات مؤسسه استفاده شود‌. همچنین فرزند تحصیل‌کرده ایشان‌ هم برای دوری از هر شائبه، احتمالا شانس فعالیت خود را در جای دیگری غیر از همشهری خواهند آزمود.

او افزود: به نظرم هر اقدام شائبه برانگیز از سوی هر مسئول اصلاح‌طلبی لازم است از سوی اصلاح‌طلبان قاطعانه و به‌طور گسترده موردنقد و انتقاد قرار گیرد. اعتماد مردم اهمیت بالایی دارد. مردم اگر ببینند اصلاح‌طلبان خود پیشتاز انتقاد از سوء استفاده‌ها و عملکرد خطای افراد منتسب به خود هستند اعتمادشان به اصلاح‌طلبان دوچندان خواهد شد.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورا اشاره کرد: در کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تمرکز اصلی ما بر همین موارد پیش‌آمده است. یعنی بهرهور کردن سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری، کاهش هزینه‌ها، مقابله با فسادهای ساختاری و فرایندی احتمالی در این مجموعه‌ها خواهیم کرد. فراهانی تأکید کرد: درست است که حساسیت در مقابل این گونه مسائل لازم است. اما نباید فراموش کرد که در شهرداری مسائل صدها برابر مهم‌تر هم وجود دارد. به نظرم حساسیت در خصوص گران اداره شدن شرکت‌های و مؤسسات دولتی و عمومی یکی از این موارد است. اکثر این نهادها به دلایلی همچون تورم چند برابری نیرو،تمرکز بی‌دلیل بر روی کارهای غیر مرتبط و مدیریت غلط غیر بهره ورانه رخ داده و می‌دهد. /رویداد 24
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: