کد خبر: ۱۲۱۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۷
23 فروردین در پارک امام رضا(ع) صورت می گیرد؛
مراسم افتتاح و نصب یادمان دو شهید گمنام معالی آباد به همت سپاه ثارالله شیراز و شهرداری منطقه 6 پنج شنبه 23 فروردین در پارک امام رضا(ع ) معالی آباد با سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله و شهردار شیراز رونمایی می شود.
به گزارش شیرازه، سرهنگ موسی زارعی فرمانده سپاه ثارالله شیراز، گفت: مراسم افتتاح یادمان شهید گمنام پارک امام رضا(ع) گلدشت معالی آباد با حضور مردم،پنج شنبه 23 فروردین ماه ساعت 10صبح در جوار دوشهید گمنام پارک معالی آباد برگزار می شود.

وی ادامه داد: دو شهید گمنامی که در سال ۹۳ در پارک امام رضا(ع) معالی آباد خاکسپاری شده اند بحث ساخت یادمان طی این چند سال در دستور کار قرار گرفت تا اینکه به همت شهرداری منطقه 6 و سپاه ناحیه ثارالله شیراز آماده شد.

وی افزود: با حضور مردم  و مسئولین مراسم باشکوهی با برنامه های متنوعی از جمله گلباران قبور دوشهید،روایت گری و اجرای سرود از یادمان دوشهید گمنام رونمایی می شود، شهردار شیراز و فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز سخنران برنامه خواهند بود.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز گفت: قرار گرفتن قبور شهدای گمنام و ساخت یادمان در پارک معالی آباد اولین اقدام فرهنگی و معنوی است که در فضای عمومی انجام شده که با استقبال مردم مواجهه شده است.

گفتنی است دو شهید گمنامی که در ۱۶ اسفندماه سال ۹۳ در پارک امام رضا(ع ) گلدشت معالی آباد  خاکسپاری شدند، شهید ۱۹ ساله در منطقه مجنون و شهید ۲۰ ساله در منطقه زبیدات دوران دفاع مقدس تفحص شدند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: