کد خبر: ۱۲۴۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۶ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۷
پایگاههای استعدادیابی ووشو، تیراندازی و جودو بسیج استان فارس در المپیاد استعدادیابی بسیج کشور خوش درخشیدند.
به گزارش شیرازه پایگاه های استعدادیابی ووشو، تیراندازی و جودو  بسیج استان فارس در المپیاد استعدادیابی بسیج کشور خوش درخشیدند. در این دوره از رقابت ها که با حضور 1200 نفر ورزشکار و به مدت 3 روز برگزار گردید،تیم ووشو ناحیه مقاومت بسیج عشایری که به نمایندگی از استان فارس در این مسابقات حضور یافته بود موفق به کسب سه مدال طلا و یک مدال برنز شد.

این تیم با ترکیب مهدی غلامشاهی، رضا روستا، رامین رضایی، مهدی آزادیان، جواد رضایی، سهیل خرمی، حبیب جابری مربی تالو و وحید بهمنی جعفرلو مربی ساندا و سرپرست در این رقابت ها حضور یافته بود.

بنا بر این گزارش در بخش ساندا جواد رضایی مدال طلا وزن 60- و رامین رضایی مدال برنز وزن 45- و در بخش تالو سهیل خرمی دو مدال طلا در فرم های تای چی جین و تای چی چوان کسب نمودند.


تیم پایگاه استعدادیابی جودو ناحیه احمد بن موسی نیز با مربیگری محمد امین رفیعی دبیر هیئت جودو استان و ترکیب ۶نفره با یک طلا و یک برنز و دو مقام پنجمی و یک هفتمی و کسب مقام سومی تیمی پس ازتیم های خراسان رضوی و تهران در سکوی سوم کشور ایستاد.


در رشته تیراندازی نیز تیم 3 نفره تپانچه با ترکیب علیرضا پاکسرشت، محمد صادق قادری و محمدرضا کشایی به مقم سوم و تیم 3 نفره تفنگ نیز به مقام چهارم دست یافت و در مجموع تیم تیراندازی پایگاه ناحیه بقیه الله شیراز با مربیگری حجت الله کشایی و سرپرستی کشتکار بر سکوی سومی این رقابت ها ایستاد.

سرهنگ پاکسرشت مسئول ورزش بسیج فارس ضمن اعلام گزارش فوق به سایت شیرازه از سرهنگ فلاح مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی، فرماندهان نواحی مقاومت ذکر شده، برادر فهندژ سعدی تربیت بدنی احمدبن موسی و برادر قره بیگی تربیت بدنی ناحیه عشایری و استاد همایونپور مسئول هیئت ووشو استان فارس تقدیر و تشکر کرد.


درخشش پایگاه های استعدادیابی بسیج فارس در المپیاد کشوری+تصاویر

درخشش پایگاه های استعدادیابی بسیج فارس در المپیاد کشوری+تصاویر

درخشش پایگاه های استعدادیابی بسیج فارس در المپیاد کشوری+تصاویر

درخشش پایگاه های استعدادیابی بسیج فارس در المپیاد کشوری+تصاویر
برچسب ها: شیرازه ، ورزش بسیج ، اخبار
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: