کد خبر: ۱۲۵۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۷
مسئول سازمان بسیج کارمندان خبر داد:
مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: بسیج کارمندان روز ۲۶ شهریورماه ۵۰۰ اردوی جهادی «میز خدمت» به استعداد ۵هزار مدیر و مسئول دستگاه‌های اجرایی را در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور برگزار می‌کند.
به گزارش شیرازه، سرهنگ ناصر فصیح رامندی مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور  با بیان اینکه حضور بسیج در اوایل انقلاب بیشتر در عرصه های امنیتی و نظامی بود، اظهار داشت: با پایان یافتن جنگ تحمیلی نیاز استفاده از نیروی مردمی بسیج در عرصه‌های عمومی احساس شد و اولین حضور گسترده بسیجیان در عرصه عمومی، طرح بزرگ واکسیناسیون فلج اطفال بود که با همت بسیجیان در سراسر کشور با موفقیت انجام شد.

وی با بیان اینکه رضایتمندی و کارآمدی دو رکن مورد توجه بسیج کارمندان است، افزود: اگر در سیستم اداری ما حدود ۵ درصد کارآمدی را افزایش دهیم قطعا با افزایش بیش از ۲۰ درصدی رضایتمندی عمومی مواجه می‌شویم؛ در کنار همه تلاش‌هایی که صورت می‌پذیرد ما این کارآمدی در نظام اداری را ابتدا از بسیجیان خود در ادارات دولتی مطالبه می‌کنیم تا تشویق کننده و مروج روحیه جهادی و خدمت رسانی در ادارات دولتی باشند.

 مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور ادامه داد: ما امروز ۴۰۰ هزار بسیجی فعال و بیش از ۶ هزار حوزه و پایگاه فعال بسیج در ادارات دولتی داریم و به دنبال این هستیم که کارمندان بسیجی پرچمدار تحقق و اجرای اسناد بالادستی همچون حقوق شهروندی در نظام اداری باشند.

سرهنگ فصیح رامندی با اشاره به طرح اردوی جهادی میز خدمت، گفت: بسیج کارمندان از ۱۰ سال پیش مبدأ برپایی اردوی جهادی میز خدمت در روستاها بوده است، در واقع میز خدمت خارج از محیط اداری را بسیج کارمندان در قالب اردوهای جهادی بسیج کارمندی ابداع کرد که این اردوها با حضور مدیران و مسئولان دولتی در مناطق روستایی و کمتر برخوردار انجام می‌شد.

وی با بیان اینکه حضور مسئولان در روستاها و مواجهه حضوری با مشکلات مردم موجب مرتفع شدن بسیاری از مشکلات روستاییان می‌شود،بیان داشت : در ۵ ماه نخست سال جاری بسیج کارمندان ۲۵۰ میز خدمت را در قالب گروه‌های جهادی بسیج کارمندی برگزار کرده است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، اعلام کرد: رزمایش محمد رسول الله (۲) که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده است در دو محور خدمت رسانی و رزمایش‌های نظامی برگزار می‌شود که بسیج کارمندان در بخش خدمت رسانی، روز ۲۶ شهریورماه ۵۰۰ اردوی جهادی میز خدمت به استعداد ۵ هزار مدیر و مسئول دستگاه‌های اجرایی را در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: بسیج کارمندان با تحقیقات و بررسی‌هایی که از قبل داشته است، می‌داند که کدام مناطق با چه مشکلاتی مواجه هستند و بر همان اساس مسئول مربوطه را برای رسیدگی به مشکلات مردم در اردوی جهادی همراه خود می‌کند و به این ترتیب امیدواریم که حرکت بزرگی در مرتفع شدن مشکلات مردم صورت بگیرد.
فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: