کد خبر: ۱۲۶۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۲۹ آبان ۱۳۹۷
از سوم تا هشتم آذر:
نمایشگاه کتاب فارس از سوم تا هشتم آذر امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان برگزار می شود.
به گزارش شیرازه، هفدهمین نمایشگاه کتاب فارس با حضور ۷۵۰ ناشر در نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس گفت: این ناشران در ۷۵۰ غرفه کتاب اخرین انتشارات خود رادر معرض دید علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی قرار می‌دهند.

سید علی اصغر محدث افزود: نمایشگاه کتاب فارس از سوم تا هشتم آذر امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز از ۱۰ صبح تا ۱۹ عصر میزبان کتاب دوستان است.

محدث بیان کرد: همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب فارس امکان خرید کتاب از کتابفروشی‌های استان با همان درصد تخفیف نمایشگاه هم فراهم و از طریق جراید و رسانه نشانی کتابفروشی‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد: کتاب‌های قاچاق در این نمایشگاه جایگاهی نخواهند داشت و تیم نظارتی موسسه نمایشگاه‌ها از تهران تیم‌های نظارتی این اداره کل که در نمایشگاه مستقر هستند، با متخلفان به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

محدث اعلام کرد: رونمایی‌ها از کتاب معرفی فرهنگ، آداب و رسوم شهرستان‌های مختلف، معرفی آثار و نویسندگان آن‌ها و تقدیر از مفاخر فارس از برنامه‌های جانبی نمایشگاه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس گفت: مردم اخبار مربوط به نمایشگاه کتاب را تنها از طریق وب سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس و رسانه‌های رسمی دنبال کنند.

شانزدهمین نمایشگاه کتاب شیراز، پارسال با حضور ۶۷۱ ناشر از سراسر کشور با ارائه ۹۳ هزار و ۵۴۹ عنوان کتاب برگزار شد.
انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: