کد خبر: ۱۲۶۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۰۶ دی ۱۳۹۷
بزرگداشت یوم الله 9 دی در شیراز روز یکشنبه ساعت 9 صبح در چهارراه پیروزی به سمت بلوار شهید آیت الله دستغیب در تقاطع خیابان 9 دی برگزار خواهد شد.
به گزارش شیرازه، مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دی ماه اعلام شد.

بزرگداشت یوم الله 9 دی در شیراز روز یکشنبه ساعت 9 صبح در چهارراه پیروزی به سمت بلوار شهید آیت الله دستغیب در تقاطع خیابان 9 دی برگزار خواهد شد.

این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران برگزار خواهد شد.

به گزارش شیرازه، بعد از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 88، میر حسین موسوی و مهدی کروبی دو کاندیدای رقابت های انتخاباتی حاضر به پذیرش رای اکثریت مردم نشدند و با ادعای تقلب در انتخابات طی بیانیه هایی حامیان خود را به تجمع های غیرقانونی دعوت کردند. با وجود سازکارهای قانونی رسیدگی به شکایت دو نامزد اما آنها زیر بار این موضوع نرفتند و نسبت به موضع خود لجاجت ورزیدند. هشت ماه حامیان آنها به بهانه های مختلف با تجمع در میادین برخی از کلاشهر ها به اغتشاش و ایجاد نا آرامی می‌پرداختند. جریان ضد انقلاب نیز از ساده انگاری این دو نامز موج سواری می‌کردند. 6 دی ماه 88 که مصادف بود با عاشورای حسینی معترضان که حالا با منافقین پیوند خورده بودند اقدام به آتش زدن تیکه های عزاداری کردند.
میرحسین موسوی بعد از این قضایا معترضان را امت خدا جو دانست!

8 و 9 دی ماه 88 مردم ایران در اعتراض به بی احترامی به ساحت امام حسین علیه الاسلام به خیابان ها آمدند و ضمن محکوم کردن توهین به مقدسات خواستار محاکمه عوامل فتنه شدند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: