کد خبر: ۱۲۸۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۲ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
وزیر ورزش و جوانان گفت: سالن شش هزارنفری بزرگ شیراز تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در هفته دولت سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش شیرازه، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در بازدید از سالن شش هزارنفری بزرگ شیراز اظهار کرد: در کشور ۱۰ سالن شش هزارنفری در حال ساخت است که پروژه شیراز از جمله طرح هایی است که ۷۵ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ما امیدواریم در هفته دولت سال ۹۸ شاهد بهره برداری از این طرح باشیم.

وی افزود: استان فارس دارای پتانسیل ها و ظرفیت های ورزشی فراوان است و نگاه ما فراهم آوردن زیر ساخت های ورزشی و کشف استعدادهای تازه است که امیدوارم با بهره برداری از طرح شش هزارنفری شیراز و بودن ورزشگاه ۵۰ هزارنفری شیراز، ورزش فارس بیش از بیش پیشرفت داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد : تنها خلا بزرگ در ورزش استان فارس نداشتن یک تیم در لیگ برتر فوتبال است چرا که در گذشته فارس تیم های خوبی همچون برق شیراز و فجر شهید سپاسی را در سطح اول داشته و بازیکنان فراوانی به فوتبال ایران معرفی کردند و یا هم اکنون در تیم های دسته برتر بازی می کنند که اداره کل ورزش و جوانان و استاندار فارس تلاش خود را بکار گرفتند تا این موضوع نیز برطرف شود.

برای تکمیل این طرح بزرگ ورزشی تا کنون ۳۰ میلیاردتومان اعتبار اختصاص داده شده و برای تا زمان بهره برداری نیاز به ۱۷ میلیاردتومان دیگر دارد.

سالن شش هزارنفری بزرگ شهر شیراز از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال ۸۷ به استان فارس است.
باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: