کد خبر: ۱۲۹۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۶ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
مشکلات پنج گلخانه بزرگ در استان فارس از جمله مسایل آب مطرح و احصا و مقرر شد مسایل این پنج طرح بزرگ گلخانه ای در استان با حضور دستگاه های مربوطه در ستاد گلخانه استان پیگیری شود.
به گزارش شیرازه، در جلسه ای با حضور محمدعلی طهماسبی معاون امور باغبانی وزارت جهاد  کشاورزی، رمضان نژاد رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، رحمانی معاون استاندار فارس، رازقی رئیس اتاق بازرگانی فارس و رزاق منش مدیر شعب بانک کشاورزی در استان در اتاق بازرگانی فارس، مسایل و مشکلات گلخانه داران استان فارس بررسی شد.
 در این جلسه مشکلات پنج گلخانه بزرگ در استان فارس از جمله مسایل آب مطرح و احصا شد و مقرر شد مسایل این پنج طرح بزرگ گلخانه ای در استان با حضور دستگاه های مربوطه در ستاد گلخانه استان پیگیری شود.
همچنین حل مسایل بانکی این طرح ها نیز در دستور کار قرار گرفت که مقرر شد در کوتاه ترین زمان شرایط راه اندازی این گلخانه ها در استان فراهم و دنبال شود.
در بخش دیگری از این جلسه پروژه سرمایه گذاری خارجی در زمینه گلخانه در استان نیز مطرح و بررسی شد.
سرمایه گذار این پروژه مهمترین مشکل خود را تهیه زیرساخت های لازم برای ایجاد گلخانه ای به متراژ 100 هکتار عنوان کرد و گفت: در صورت تامین این زیرساخت ها آماده سرمایه گذاری برای راه اندازی هر چه سریع تر این گلخانه در فارس هستیم.
در این جلسه مقرر شد، مسایل پیرامون این سرمایه گذاری نیز با اولویت توسط سازمان جهاد کشاورزی و اتاق بازرگانی فارس دنبال شود.
انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: