کد خبر: ۱۲۹۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
جانشین سپاه فجر فارس:
جانشین سپاه فجر فارس گفت: اگر امروزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های جهانی و جهادی حرفی برای گفتن دارد، به این دلیل است که همه اقتدار سپاه به مردم است.
به گزارش شیرازه، بوعلی جانشین سپاه فجر استان فارس در نشست حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با حضور جمعی از استادان دانشگاه‌های استان فارس برگزار شد، در خصوص برشماری مولفه‌های قدرت و اقتدار سپاه اظهار کرد: به عنوان یک پاسدار می‌توان به جرات این حرف را زد که اگر امروزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های جهانی و جهادی حرفی برای گفتن دارد، این است که همه قدرت و اقتدار سپاه به مردم است.

 وی افزود: از روزی که مساله تحریم شدن و تروریست بودن سپاه از طرف آمریکا اعلام شده، شاهد هستیم که همه اقشار علاقه مندی‌ها و دوست داشتن‌های خود را به سپاه به صورت فیزیکی و از طریق جرائد، رسانه‌ها و مصاحبه‌ها اعلام کرده اند.

 بوعلی اضافه کرد: اساتید و رؤسای دانشگاه نمادی از قدرت علمی و اعتبار یک کشور هستند، که خودجوش در سپاه حاضر شدند و این افتخاری برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که مورد توجه و تائید قشر عالم این جامعه شده اند.

همچنین در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول خسروبیگ استاد دانشگاه آزاد اسلامی افزود: حرکتی که امروز انجام شد در کل یک حرکت خود جوش و تجدید میثاق و بیعتی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

عبدالرسول خسروبیگ تصریح کرد: اخیرا ترامپ رئیس جمهور آمریکا بیانیه‌ای را امضاء کرده، تحت عنوان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران وجهه قانونی ندارد و تحریم است.

وی گفت: از لحاظ بین المللی این سخن یک سخن بیهوده و بی جایی است، در حالی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر گرفته قطب اصلی ملت و برخواسته از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: