کد خبر: ۱۲۹۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
دوره روخوانی و تدبر در قرآن کریم با حضور اساتید برجسته قرآن کریم توسط کانون قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس برگزار خواهد شد.
به گزارش شیرازه،سید مصطفی موسوی مسئول قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس پیرامون برنامه های سال جدید این مرکز گفت: از جمله برنامه های جدید قرآنی امسال دوره ی حفظ تلفنی و حضوری قرآن کریم را در دستور کار خود داریم.
مسئول قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس در ادامه افزود: دوره روخوانی و تدبر در قرآن کریم با حضور اساتید برجسته قرآن کریم می باشد که تا 10 اردیبهشت ماه مهلت ثبت نام دارد.
وی تاکید کرد: در انتهای این دوره مدرک معتبر و جوایز نفیس  به شرکت کنندگان تعلق خواهد گرفت.
موسوی با اشاره به نزدیکی ماه رمضان در سال جاری گفت: از دیگر برنامه های این مرکز اجرای محافل انس با قرآن کریم در دانشگاه ها در طول سال می باشد که که ابتدای این کار با همکاری دانشکده ی علوم قرآنی از ماه مبارک رمضان امسال شروع خواهد شد.
مسئول تعلم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی فارس در ادامه گفت: ما در این برنامه ها از اساتید مجرب و قاریان استانی نیز بهره خواهیم برد.
وی در تشریح برنامه های سال جاری افزود: اجرای کارگاه های آموزش و توانمد سازی مسئولین قرآن و عترت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان نیز در دستور کار سال 98 می باشد.
موسوی در پایان گفت: برگزاری جشنواره استانی قرآن کریم در دانشگاه ها همچون سال های گذشته با حضور دانشجویان دانشگاه ها در آبان ماه امسال از دیگر برنامه های سال جاری می باشد.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: