کد خبر: ۱۲۹۵۷۱
تاریخ انتشار: ۰۲:۲۹ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
وزیر اسبق آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان شیراز:
حاجی‌بابایی گفت: اگر دولت شش ماه به سمت نسل جدید سانتریفوژ‌ها و غنی‌سازی و دیگر اقدامات لازم برود، آن‌وقت دشمن نمی‌تواند برای ما خط و نشان بکشد.

به گزارش شیرازه، همایش «معلم و منزلت اجتماعی، تربیت اسلامی» به مناسبت بزرگداشت هفته معلم با حضور فرهنگیان ولایتمدار شیراز و حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر اسبق آموزش و پرورش و نماینده 5 دوره مجلس شورای اسلامی چهارشنبه شب در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد.

حاجی بابایی در این همایش با بیان اینکه آموزش و پرورش انسان‌ساز است و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب نباید مردم را نسبت به آموزش و پرورش بی اعتماد کرد، گفت: فرهنگیان به‌حق جزو نجیب‌ترین اقشار مردم بوده که همواره در کنار نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند.

رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی وجود تعداد زیادی نابغه هسته‌ای، میلیو‌ن‌ها شهید از جمله امثال شهید حججی‌ و تربیت انسان‌های صادق را نتیجه کار آموزش و پرورش دانست و افزود: تربیت‌یافتگان آموزش و پرورش به عنوان سرمایه کشور محسوب می‌شوند.

وزیر اسبق آموزش و پرورش ادامه داد: امروز عده‌ای اقتصاد لیبرال را از ارزش‌های انقلاب اسلامی، شهدا و خانواده‌های شهدا به گروگان گرفته‌اند و با شعارهای لیبرال رای جمع می‌کنند و معلم با حقوق یک و نیم میلیونی به کسانی رای می‌دهد که حقوق نجومی و ۴۰ میلیونی می‌گیرند و متاسفانه بعضا این نوع نگاه لیبرالی طیف نمی‌نشناسد.

نماینده ادواری خانه ملت گفت: آموزش و پرورش ما از جایی آسیب خورد که وزیر دولت اعلام کرد ما ۳۵۰ هزار معلم اضافه داریم و حتی تئوری‌پردازان‌شان قصد کوپنی کردن مدارس را دارند؛ متاسفانه این‌ها با این نوع نگاه می‌خواهند آموزش و پرورش را اداره کنند‌.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه نگاه ما انقلابی است و همان نگاهی است که قرآن و ولایت عنوان می‌کند، تصریح کرد: این نگاه مقابل نگاه لیبرالی است و غفلت انقلابی زمانی رقم خورد که اقتصاد لیبرال به موازات نگاه انقلابی جبهه‌ها حرکت کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد لیبرال در دهه اول انقلاب در اسارت نیروهای حزب‌اللهی و ارزش‌های انقلابی بود؛ همان رزمندگان و شهدایی که در جبهه آب را با لب تشنه به دیگری می‌دادند؛ اقتصاد لیبرالی را به حبس گرفته بودند و با مقاومت هشت سال پیروزی دفاع مقدس را رقم زدند.

حاجی‌بابایی با اذعان به این موضوع که برخی در کشور تلاش می‌کنند تا مردم را ناراضی کنند‌‌، این سوال را مطرح کرد که چرا باید به دنبال گران کردن بنزین باشند، چرا به جای مبارزه اصولی با قاچاق بنزین، به دنبال گران کردم آن و کشاندن مردم به صف‌های بنزین هستند.

وی با اذعان به اینکه در کشور مشکل ارز و طلا داریم، افزود: عدم مدیریت صحیح، نداشتن صداقت و روحیه جهادی‌گری و یگانه بودن با مردم مشکل اصلی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن از موشک‌‌های سپاه ما حساب می‌برد و به دنبال گرفتن امتیاز موشک و چند امتیاز دیگر است که جمهوری اسلامی را فلج کند.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه دست‌بوس دولتی هستیم که هم به ملت خدمت کند و هم عزت ایران اسلامی را در دنیا رقم زند، گفت: اگر دولت شش ماه به سمت نسل جدید سانتریفوژ‌ها و غنی‌سازی و دیگر اقدامات لازم برود، آن‌وقت دشمن نمی‌تواند برای ما خط و نشان بکشد.

انتهای پیام/


برچسب ها: شیرازه ، فارس ، معلم
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: