کد خبر: ۱۲۹۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:
احمدی‌زاده گفت: مطالبه ما از مرکز این است که با توجه به زیرساخت‌هایی که در فارس وجود دارد جشنواره‌های ملی و بین‌المللی بیشتری را در این استان برگزار کنند.

به گزارش شیرازه، احمد احمدی زاده در نشست خبری شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان عنوان کرد: با توجه به پیشینه فارس در حوزه‌های فرهنگی و مولفه‌هایی مانند علم و ادب جا دارد در رویدادهای ملی که باید جایش در شیراز باشد این رویدادها بیشتر برگزار شود.

معاون استاندار فارس ادامه داد: مردم ما با تاثیرپذیری از پیشینه کهن خود همواره نشان داده‌اند در برگزاری رویدادهای ملی به ویژه فرهنگی و هنری توانمند هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس به گوشه‌هایی از مهمان نوازی شیرازی‌ها در نوروز ۹۸ و حادثه سیل شیراز اشاره کرد و در ادامه با توجه به میزبانی جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، گفت: امیدواریم همه دستگاه‌های فرهنگی با این رویداد همکاری لازم را داشته باشند و وزارت فرهنگ و ارشاد اعتماد بیشتری به متولیان فرهنگی استان فارس داشته باشد.

وی اعلام آمادگی کرد که همه دستگاه‌های اجرایی بر اساس مطالبه مردم در برگزاری مطلوب جشنواره همکاری کنند.

بنابراین گزارش، پس از 22 سال وقفه شصت و سومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با عنوان «سروناز» و نخستین جشنواره ملی سینما ادبیات از دوم تا پنجم شهریور 98 به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد. مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره تا 30 خرداد 98 خواهد بود. جوایز ارزنده ای در بخش فیلم، فیلم نامه و عکس به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: جشنواره ، سروناز ، سینما
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: