کد خبر: ۱۲۹۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸
امام جمعه اهل تسنن شیراز در گفتگو با شیرازه:
امام جمعه اهل تسنن شیراز گفت: آمریکا فقط به دنبال رعب و وحشت در منطقه است و خودشان هم می دانند که هیچ کاری نمی توانند بکنند.

شیخ عبدالواحد خواجوی امام جمعه اهل تسنن شیراز در گفتگو با خبرنگار شیرازه، با بیان اینکه حضور ناوها و ادوات جنگی آمریکا فقط به دنبال رعب و وحشت در منطقه است و خودشان هم می دانند که هیچ کاری نمی توانند بکنند تصریح کرد: عده ای هم از این ترفندهای آمریکا بهره برداری های خود را می کنند.

به گفته وی، حضور آمریکا در خلیج فارس، فقط برای ایجاد رعب و وحشت و اختلاف افکنی میان مردم است.

شیخ عبدالواحد خواجوی با تأکید بر اینکه الحمدالله جمهوری اسلامی خیلی مقتدر است خاطرنشان کرد: اگر به زمان اول پیروزی انقلاب برگردیم، هشت سال جنگ بر ایران تحمیل شد با حمایت های دولتهای غربی و حتی دولت های اسلامی همجوار که به عناوین مختلف به عراق کمک می کردند. در حالی که ایران دستش خالی بود و سپاه و ارتش و نیروهای مسلح از کمترین ادوات نظامی هم کمترین بهره را داشتند.

وی با یادآوری اینکه در جنگ تحمیلی، مردم چون اوایل پیروزی انقلاب بود، از جنگ چیزی نمی دانستند تصریح کرد: امروز ایران هم با تجربه است و هم امکانات پیشرفته با تکیه بر توان داخلی دارد. مدیریت جنگ را هم در هشت سال جنگ تحمیلی آموخته ایم و حتی در صورت جنگ نظامی، هیچ مشکلی ایجاد نمی شود.

امام جمعه اهل تسنن شیراز با تصریح براینکه آمریکا خودش هم می داند که هیچ کاری نمی تواند بکند اظهار داشت: به گفت علاوه بر امکانات در داخل کشور، ایمان مردم و میهن دوستی، و اهل غیرت بودن ایرانیان، در صورت جنگ نظامی، پیروزی را برای ایران به همراه خواهد داشت.

به گفته شیخ عبدالواحد خواجوی ،ترامپ با این ترفند ها، به دنبال دوشیدن کشورهای عربی است تا به آنها بگوید اگر همراه با ما بودید و کمک کردید، من هم به شما کمک خواهم کرد اما خودش هم می داند که دروغ می گوید.

وی با اظهار اینکه یکی دیگر از اهداف آمریکا در خلیج فارس، فشار بر ایران برای مذاکره مجدد است تأکیدکرد: تا کنون در کدام مذاکره آمریکا به عهد و پیمانش وفادار بوده است؟ اینها به عهد و پیمان خود وفادار نیستند. فقط می خواهد خودی نشان دهد و با رعب و وحشت و فشار ایران را تسلیم کنند که ایران هم تسلیم نخواهد شد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: