کد خبر: ۱۲۹۹۰۲
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۹ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان پنج هزار بسته غذایی و معیشتی با همکاری سپاه فجر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان فارس در بین خانواده ها و افشار محروم استان فارس توزیع می شوند.
به گزارش شیرازه، سردار سید هاشم غیاثی با بیان اینکه سپاه فجر همزمان با ماه مبارک رمضان برگزاری برنامه های اخلاقی، عقیدتی و و محافل قرآنی را در دستور کار قرار داده است، گفت: در همین راستا 3 محفل بزرگ قرآنی سپاه استان فارس در حرم های مطهر حضرت احمد بن موسی (علیه السلام)، حضرت سید علاالدین الحسین (علیه السلام) و حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (علیه السلام) برگزار می شوند.

وی با اشاره به برگزاری کلاس های حفظ و تفسیر قرآن برای کارکنان سپاه استان فارس همزمان با ماه مبارک رمضان، گفت: در سایر شهرستان های استان فارس نیز محافل قرآنی با حضور پاسدران انقلاب اسلامی بر اساس یک برنامه منظم در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شوند.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه اُنس با قرآن، تدبر و درک معانی آیات این کتاب الهی یکی از ضروریات نیروهای مسلح جمهموری اسلامی است، گفت: یکی از اهداف اصلی برگزاری برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان «ترویج فرهنگ قرآنی و سَبکِ زندگی اسلامی» در جامعه بخصوص در بین اعضا و خانواده های نیروهای مسلح جمهموری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکهگسترش فضای قرآنی در مجموعه های نظامی و دفاعی همواره مورد توجه فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح کشور بخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: اُنس با قرآن و تعمیق ارتباط معنوی با خداوند متعال قدرت ایمان و استقامت را در نیروهای نظامی تقویت می کند و این یکی از وجوه برتری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نیروهای نظامی جهان است.

سردار غیاثی با بیان اینکه ماه رمضان ماه خودسازی معنوی و رسیدگی به اقشار محروم جامعه است، گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان پنج هزار بسته غذایی و معیشتی با همکاری سپاه فجر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان فارس در بین خانواده ها و افشار محروم استان فارس توزیع می شوند.
انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: