کد خبر: ۱۲۹۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
مجموعه قضایی استان با تلاش مضاعف و پیگیری هر چه بیشتر، مبارزه بی امان و قاطع با مفسدان اقتصادی وفرهنگی را ادامه دهد وبا ناامن کردن فضا برای تبه کاران، امنیت همه جانبه را برای شهروندان عزیز فراهم آورد .


به گزارش شیرازه، آیت الله علی اکبر کلانتری نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در نامه ای خطاب به حجت الاسلام والمسلمین موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس حضور فعال و خلّاق وی در این مسند خطیر را منشا تحول و تحرک هر چه بیشتر در عرصه قضا دانست و خواستار رسیدگی به مشکلات عدیده مردم شریف استان فارس شد.

وی افزود: از خواسته های مهم و به حق در حال حاضر، تسریع در رسیدگی قاطع و شفاف به پرونده سیل اخیر شیراز و مجازات مقصران احتمالی آن است.

رئیس جامعه اساتید حوزه های علمیه فارس تصریح کرد: جان باختن بیش از بیست نفر از هموطنان عزیز، حادثه کوچکی نیست که بتوان از کنار آن گذشت و امیدواریم با اقدام قاطع و عادلانه در این زمینه، موجبات دلگرمی و اعتماد هرچه بیشتر مردم به دستگاه قضایی کشور فراهم آید.

آیت الله کلانتری با اینکه رجاء واثق دارم که اقشار گوناگون جامعه به خصوص علما و روحانیون که همواره ملجأ و پناهگاه مردم به ویژه قشر ضعیف وآسیب پذیر جامعه بوده اند, ضمن دعا برای موفقیت حضرتعالی و همکاران محترمتان، انتظار دارند با مظاهر فساد و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی استان برخورد قاطع صورت پذیرد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: