کد خبر: ۱۳۰۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۰۲ تير ۱۳۹۸
جامعـه روحانیت شـیراز طی بیانیه ای از اقـدام سپاه در سرنگونی پهپاد جاسوسی فوق پیشرفته آمریکا اعلام حمایت و پشتیبانی کرد.
به گزارش شیرازه متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
من از سپاه راضی هستم و به هیچ ‏وجه نظرم از شما برنمی‏گردد . اگر سپاه نبود ، كشور هم نبود . من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می‏دارم . چشم من به شماست. شما هیچ سابقه‏ای جز سابقه اسلامی ندارید . امام خمینی (ره)

مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی
هدف از تشكیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن و كوشش در راه تحقق آرمان‏های الهی و تقویت توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران بوده است . سپاه پاسداران به عنوان بازوی توانمند جمهوری اسلامی ایران ، نقش بزرگی در بیداری ملت‌های مسلمان و مستضعف در برابر مستکبرین عالم به ویژه شیطان بزرگ داشته است . سپاه پاسداران یکی از دستاورد‌های بزرگ ملت ایران و برآمده از متن ملت ایران است و در طول عمر بابرکت خود برگ زرینی است که در تاریخ انقلاب اسلامی می‌درخشد.

اقدام انقلابی و شجاعانه، دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونی پهپاد جاسوسی فوق پیشرفته و رادار گریز آمریکای جنایتکار باعث غرور ملی تمام مردم ایران اسلامی و حیرت تمام جهان گشت و عدم سرنگونی هواپیمایی که حامل تعدادی از نیروی نظامی آمریکا بوده به جهانیان اثبات نمود که نظام اسلامی در کنار اقتدار خود دارای روحیه رأفت اسلامی و انعطاف پذیری است . فرزندان این انقلاب به خوبی نشان دادند که هر جا روی پای خود ایستاده و به توان خود ایمان آورده اند توانسته اند تمامی دنیا را حیرت زده کنند و عصبانیت و سردرگمی دولتهای جنایتکار جهان از جمله آمریکا و اسرائیل و اذناب آنان در منطقه از جمله دولت سعودی نشان از قدرت ایمان فرزندان ایران اسلامی است و در جواب آنها باید گفت « از ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید »

 ضمـن تحسین این اقدام انقلابـی و اعلام حمایت و پشتیبانی قاطع خود از اقـدام ارزشمـند سپاه همیشه قهرمان از آحاد مردم ولایتمدار درخواست دارد که با حفظ وحدت و برادری مانع از نفوذ بیگانگان و منافقین کور دل در میان خود شده و از مسئولین اجرایی نیز درخواست دارد که هر چه سریعتر فضای غبارآلود اقتصادی کشور را با برنامه ریزی دقیق و مدون التیام بخشیده و موجبات خشنودی مردم صبور و بردبار را در زمینه معیشتی فراهم سازند.

والسلام
جامعه روحانیت شیراز

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: