کد خبر: ۱۳۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۵ - ۲۰ تير ۱۳۹۸
بخشدار مرکزی اقلید در گفتگو با خبرنگار شیرازه:
کریمی گفت: اختصاص تمام بودجه مورد نیاز برای احداث پل جدید و ترمیم جاده از محل اعتبارات 3درصد بودجه نفت و گاز تصویب شده است.

به گزارش شیرازه، پل جاده اصلی ورودی شهر اقلید در سیل فروردین‌ماه سال جاری تخریب و مسیر جایگزین تعریف شده است که مخاطبان ما از شهر اقلید نسبت به عدم ترمیم پل گلایه‌مند بوده و با توجه به باریک و پرپیچ و خم بودن مسیر انحرافی نسبت به حادثه‌خیز بودن این جاده هشدار داده‌اند.

پس از تماس‌های مکرر خبرنگار شیرازه با فرماندار اقلید برای پیگیری موضوع و عدم پاسخگویی وی با بخشدار مرکزی اقلید گفتگو کردیم. عباسعلی کریمی در پاسخ به این مطالبه مردمی گفت: اختصاص تمام بودجه مورد نیاز برای احداث پل جدید و ترمیم جاده از محل اعتبارات 3درصد بودجه نفت و گاز تصویب شده است که تا یک ماه آینده مناقصه برگزار و پیمانکار مشخص می‌شود تا پل استاندارد دو بانده را احداث و جاده اقلید به سورمق را عریض‌تر و دو بانده کند.

وی درخصوص ناایمن بودن مسیر جایگزین اظهار کرد: مسیر جایگزین را آسفالت و ترمیم کردیم و تمام علائم راهنمایی و رانندگی برای ایمن‌سازی در آن نصب شده و تاکنون حادثه‌ای رخ نداده و امیدواریم رخ ندهد.

بخشدار مرکزی اقلید در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار شیرازه درخصوص بروز رفتارهای ناخوشایند از طرف هنجارشکنان از جمله کشف حجاب در تفرجگاه‌های اقلید گفت: ده روز قبل شورای تامین شهرستان درمورد تفرجگاه‌های اقلید به ویژه قدمگاه و تنگ براق مصوباتی داشت که در هفته جاری نیز اجرایی شد. از جمله اینکه در این تفرجگاه‌ها کانکس‌هایی برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، بسیج و نیروی انتظامی نصب شد و اثرات مثبت اقداماتی که انجام شده مشهود است.

شهرستان اقلید در دو هزار کیلومتری شیراز و شمال فارس قرار گرفته است. این شهرستان با وسعت ۷۰۵۴ کیلومتر مربع قریب به ۷/ ۵ درصد کل مساحت خاکی استان فارس را به خود اختصاص داده‌است.

انتهای پیام/


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: