کد خبر: ۱۳۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۹ - ۲۲ تير ۱۳۹۸
سرپرست فرمانداری جهرم در گفتگو با شیرازه:
شفیعیان گفت: اگرچه نیازمند مراقبت و مدیریت آب و برق در فصل گرما هستیم، اما با مدیریت خوب آبفا و برق منطقه ای، تاکنون با چالشی مواجه نبودیم.

مهدی شفیعیان، سرپرست فرمانداری جهرم در گفتگو با شیرازه، از مدیریت خوب آبفای شهرستان و برق منطقه ای تقدیر کرد و گفت: ادارات آب و برق منطقه ای با شروع فصل گرما در جهرم، وضعیت را متعادل داشته و خدمات مطلوبی ارائه داده اند؛ به نحوی که تاکنون اعتراض مردمی نداشته ایم.

وی با بیان اینکه امیدواریم در ادامه فصل گرما هم بتوانیم وضعیت را به همین صورت نگه داریم تصریح کرد: در جهرم سابقه جیره بندی آب به واسطه مدیریت آبفای شهری نداشته ایم و در روستاها هم آبفای روستایی محدودیت ها را از قبل بررسی کرده و به نوعی پاسخگویی را تاکنون به نحو مطلوب انجام داده ایم.

شفیعیان اظهار داشت: برخلاف تابستان گذشته، امسال قطعی برق هم نداشته ایم و همین عامل هم باعث شده که در بحث آب هم به واسطه اینکه چاه ها خاموش نشدند، با مشکلی مواجه نشویم. اگرچه خیلی جزئی با افت فشار مواجه شده ایم، اما نه به اندازه قطع خدمات و ایجاد چالش ایجاد کند.

به گفته سرپرست فرمانداری جهرم، شهرستان جهرم درحال حاضر چالش خاصی ندارد، اما باید در حوزه خدمات آب و برق مراقبت داشته باشد.

وی با اشاره به آتش سوزی های حدود شش سال پیش این شهرستان بیان کرد: شش سال پیش آتش سوزی بزرگی در بخش مرکزی داشتیم که البته در همان مقطع هم با مدیریت خوبی مهار شد؛ اما پس آن نقاطی که احتمال آسیب هست، شناسایی شد، منابع طبیعی برنامه ریزی کرده و نیروهای محلی و مردمی هم آماده هرگونه اقدامی هستند.

شفیعیان به منابع غنی طبیعی در شهرستان جهرم اشاره کرد و گفت: نیاز است که آتش سوزی از قبل مدنظر باشد که اگر رخ داد، به سرعت مقابله شود تا با بحران مواجه نشویم. رصد و مدیریت در حوزه های آب، برق و آتش سوزی عمده کاری است که باید در تابستان داشته باشیم تا با بحران مواجه نشویم.

سرپرست فرمانداری جهرم افزود: در این مدت هم آتش سوزی های محدودی پیش آمد که به واسطه همین آمادگی و بسیج نیروها و امکانات، توانستیم مدیریت کنیم.

وی در پاسخ به خبرنگار شیرازه مبنی بر ادامه خدمت در فرمانداری با توجه به معارفه فرماندار جدید، گفت: من معتقدم که باید امانتی که به من سپرده شده را به نحو احسن نگهداری کنم و مسئولیتم را انجام دهم. مسئولین هرچه صلاح بدانند، من اطاعت می کنم و در خدمت مردم شهرستان جهرم، در هر پست و جایگاهی که باشم، همت می کنم.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: