کد خبر: ۱۳۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۳۰ تير ۱۳۹۸
تیم پارس جم جنوبی بوشهر با غلبه بر تیم گل گهر سیرجان به فینال مسابقات چهارجانبه یادواره ۱۵ هزار شهید استان فارس راه یافت تا دو تیم بوشهری برگزار کننده دیدار پایانی این بازی ها باشند.
به گزارش شیرازه، تیم پارس جم جنوبی بوشهر با غلبه بر تیم گل گهر سیرجان به فینال مسابقات چهارجانبه یادواره  ۱۵ هزار شهید استان فارس راه یافت تا دو تیم بوشهری برگزار کننده دیدار پایانی این بازی ها باشند.

در این دیدار که شامگاه شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد هر دو تیم در وقت‌های قانونی بازی به تساوی بدون گل دست یافتند تا برای تعیین دیگر تیم فینالیست کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی تیم پارس جم جنوبی بوشهر با نتیجه ۶ بر پنج از سد تیم گل گهر گذشت تا به همراه دیگر همشهریش تیم شاهین دیدار پایانی جام چهار جانبه شیراز را برگزار کنند.

دقیقه ۴۳ این بازی فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جم جنوبی به داور مسابقه اعتراض کرد که با دریافت کارت قرمز از روی نیمکت اخراج شد.

به دنبال اخراج سرمربی تیم پارس جم جنوبی بوشهر بازی به مدت ۱۰ دقیقه متوقف شد و بوشهری‌ها نمی‌خواستند به بازی ادامه دهند اما با پا درمیانی مسئولان برگزار کننده بازی دو باره از سر گرفته شد.

بدین ترتیب تیم‌های پارس جم جنوبی و شاهین بوشهر نیز سی و یکم تیرماه برای تعیین تیم قهرمان به مصاف هم خواهند رفت.

همچنین تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز میزبان بازی‌ها نیز فردا (یکشنبه) برای تعیین تیم سوم به مصاف تیم گل گهرسیرجان می‌رود.

این بازی هابهترین فرصت برای تیم‌های شرکت کننده است تا بتوانند به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرند.

تیم‌های شاهین بوشهر، پارس جم جنوبی و گل گهر سیرجان در لیگ برتر کشور حضور دارند و تیم فجر هم در دسته یک است.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در فصل گذشته لیگ دسته یک کشور با قرار گرفتن در رده نهم جدول به کار خود پایان داد.

تیم‌های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز نمایندگان استان فارس در لیگ دسته یک کشور هستند.

رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک کشور از اواخر شهریور ماه ۹۸ آغاز می‌شود.

هواداران فوتبال در استان فارس حدود هفت سال است انتطار داشتن یک تیم در لیگ برتر را می کشند، انتظاری که تاکنون ناکام مانده است.

۹۶۰۰/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: