کد خبر: ۱۳۱۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۳۱ تير ۱۳۹۸
در جشنواره مالک اشتر مطرح شد؛
جشنواره مالک اشتر و تجلیل از 35 بسیجی برتر شمال غرب شیراز در دانشکده معماری شهر صدرا برگزار شد.

به گزارش شیرازه، صبح امروز جشنواره مالک اشتر و تجلیل از 35 بسیجی برتر شمال غرب شیراز در دانشکده معماری شهر صدرا برگزار شد.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت محمد رسول الله (ص) شیراز با اشاره به برنامه های بسیج گفت: در بسیج پایگاهی برتر است که فعالیتی، ابتکاری جهت باز کردن گره مشکلات اقتصادی و فرهنگی مردم محله خود انجام دهد.

سرهنگ پاسدار عباس بنایی در ادامه افزود: در تشکیلات رده های بسیج برترین ها کسانی هستند که گرهی از مشکلات مردم باز کنند و ان‌شاالله محور و ملاک در جشنواره مالک اشتر سال آینده همین موضوع خواهد بود.

وی با تشریح شرایط فرمانده موفق گفت: فرماندهی، موفق است که درجنگ اقتصادی و فرهنگی برنامه محور باشد و تلاش هایش در جهت کار جهادی و فرهنگی برای مردم است و تفاوت برتر بودن در بسیج کار ابتکاری در هر محله است .

سرهنگ بنایی در ادامه افزود: دشمنان همه توان و ظرفیت خود را در جهت اختلاف و فشار به مردم به کار بسته است و مردم ثابت کرده اند که در لحظات سخت مقاوم هستند و امریکا و سردمدارانش رو به نبرد جبهه نرم فرهنگی آورده اند که باید هوشیار بود.

در ادامه این مراسم معاون اجرایی سپاه فجر فارس با اشاره به مشکلات مردم گفت: مشکلات اقتصادی امروز دو محور تحریم خارجی و داخلی دارد که 60 الی 70درصد مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم داخلی است.

سرهنگ پاسدار قاسم علیپور افزود: تحریم بانک ها، دولت و علیه تولید کننده و عواملی از جمله احتکار، گران فروشی، نقش دولت ها در ادوار مختلف، بغض و کینه های جریان های سیاسی، نبود فرهنگ کارآفرینی نقش در تحریم های داخلی دارند.

وی در ادامه گفت: عقبه فکری بسیج بی تفاوت نبودن به مسائل پیرامونی است که مکمل آن بصیرت و روشن بینی است که دربسیجیان مشهود است.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: