کد خبر: ۱۳۲۲۹۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۸
مسابقه کتابخوانی «پروانه زیبای نماز» بازآفرینی خاطرات دوران کودکی «شهید حاج شیخ احمد فقیهی» «ویژه کودکان 8 تا 13 سال» تا 7 شهریور ماه تمدید شد.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استهبان گفت: به مناسبت سالروز شهادت «شهید حاج شیخ احمد فقیهی» مسابقه ای از کتاب کودکانه ی «پروانه زیبای نماز» بازآفرینی خاطرات دوران کودکی این شهید بزرگوار «ویژه کودکان 8 تا 13 سال» به صورت اینترنتی و زمان آن از 3 تا 26 مرداد اعلام زمان شده بود که تا 7 شهریور ماه تمدید و در سایت نوید شاهد برگزار می شود.

محمدرضا بذرافکن تصریح کرد : یکی از مهمترین نیازهای کودک و نوجوان در جامعه امروز داشتن الگوهای تربیتی صحیح است و زبان داستان بهترین زبانی است که می تواند ارزش های اخلاقی چون نماز اول وقت، احترام به والدین، سحرخیزی، دوری از تنبلی و ... را در ذهن و روان کودکان نهادینه کند .

وی در ادامه افزود: در زندگی برخی انسان ها ویژگی هایی است که نه تنها برای انسانهای هم عصر او که برای آیندگان نیز بسیار مهم است و شهید فقیهی با آن زندگی پرفراز و نشیب و پر از تلاش و کوشش، الگویی است که باید به جامعه معرفی شود و اگر ما قصد الگوسازی برای نسل های آینده داریم، چه بهتر که آنها را با داستان واقعی زندگی شهدایمان آشنا کنیم.

«شهید حاج شیخ احمد فقیهی» در نوزدهم اسفند ماه ۱۳۱۰ در شهرستان استهبان دیده به جهان گشود.و در 17 مرداد ماه 1360 به شهادت رسید.


مسابقه کتابخوانی «پروانه زیبای نماز» تمدید شد
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: