کد خبر: ۱۳۲۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری بزرگداشت یاد روز حافظ به شکل بین‌المللی با حضور شخصیت‌های فرهنگی و هنری در سطح ملی خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دیدار با رئیس شورای شهر شیراز بر گسترش همکاری‌های فرهنگی و هنری شورای اسلامی شهر شیراز و شهرداری این شهر تأکید کرد و گفت: یکی از وظایف شورا‌های اسلامی شهر و روستا و شهرداری‌ها فعالیت‌های فرهنگی و هنری است که هم‌پوشانی بسیاری با این اداره کل دارد و امید داریم تا با همکاری‌های مشترک بتوانیم، رویداد‌های فرهنگی و هنری فارس را در شأن فارس برگزار کنیم.

صابر سهرابی از برگزاری بزرگداشت یاد روز حافظ به شکل بین‌المللی با حضور شخصیت‌های فرهنگی و هنری در سطح ملی خبر داده و این اتفاق را گام بزرگی در اعتلای فرهنگ کشور عنوان کرد. در همین رابطه دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس نیز گفت: ۲۰ مهرماه بزرگداشت یاد روز حافظ را به صورت بین‌المللی با حضور شخصیت‌های فرهنگی و هنری در سطح ملی برگزار خواهیم کرد.

نیمه دوم سال نیز شیراز میزبان جشنواره تئاتر فجر، موسیقی فجر، سومین جشنواره موسیقی گروه نوازی خواهد بود. همچنین در آذرماه جاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب را خواهیم داشت.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: