کد خبر: ۱۳۳۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۰۵ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان شیراز از کاهش ۲۵ درصدی تصادفات منجر به فوت در شیراز خبر داد و گفت: در۶ ماه امسال تعداد ۷۰۵ هزار برگ جریمه برای رانندگان متخلف صادر شده است.
سرهنگ صادق سلیمی اظهار داشت: در 6 ماه امسال تلاش شبانه‌روزی ماموران راهنمایی با اجرای طرح‌های مختلف سبب شد 705 هزار برگ جریمه برای رانندگان صادر و 9هزار و 830 دستگاه خودرو که رانندگان آنان تخلف راهنمایی و رانندگی مرتکب شده بودند، توقیف شود. 

وی با اشاره به اینکه امروز با اجرای طرح‌های مختلف راهنمایی و رانندگی در شیراز شاهد کاهش 6 درصدی تخلفات در این حوزه هستیم، افزود: اجرای مستمر طرح‌های راهنمایی و رانندگی سبب شده 15 درصد  تصادفات جرحی و منجر به مصدومیت در شیراز کاهش یابد که این مهم بسیار قابل توجه است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان شیراز با اعلام اینکه وضعیت ترافیکی کلانشهر شیراز به صورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌شود بیان کرد: با افزایش یافتن تعداد دوربین‌های نظارتی پلیس هم اکنون  تعداد 210 دوربین نظارتی پلیس در شیراز بر رانندگی افراد در این شهر نظارت می‌کند.
وی در مورد اقدامات فرهنگی پلیس راهور استان فارس نیز گفت: در سال گذشته 10 هزار و370 نفر ساعت  افراد در مقاطع مختلف در زمینه فرهنگ ترافیک آموزش دیده‌اند که اجرای فرهنگ رانندگی در بین تمام افشار جامعه یک اقدام همگانی است که باید در مدارس نیز این مهم افزایش یابد./ تسنیمدریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: