کد خبر: ۱۳۳۹۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۱۶ آبان ۱۳۹۸
به دستور بهزاد پرنیان شهردار جدید صدرا در اقدامی ضربتی و انقلابی ۶۰ واژه شهید بر روی تابلوهای تمامی کوچه ها شهید دستغیب این شهر درج و نصب گردید.
 در بازدید پرنیان شهردار جدید شهر صدرا مشخص شد تعدادی از خیابان‌ها و کوچه‌های شهر صدرا که مزین به نام مقدس شهدا است از عنوان شهید در تابلو آن‌ها استفاده نشده است.
پس ازاین بازدید  شهردار صدرا دستور داد تا نام مقدس شهید بر تابلو تمامی کوچه‌ها و خیابان‌هایی که عنوان شهید نداشته و یا حذف شده اند نصب شود.
عنوان شهید بر روی تابلو خیابان شهید دستغیب شمالی و جنوبی و حدود شصت کوچه منتهی به این خیابان وجود نداشت که پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد این تابلو‌ها در دوره‌های گذشته مدیریت شهرداری صدرا ساخته و نصب شده بود و ابتدا عنوان شهید بر روی آن‌ها وجود نداشته، اما اکنون همه این کوچه‌ها و خیابان شهید آیت الله دستغیب به نام مقدس شهید متبرک و مزین شده است.
بهزاد پرنیان از شهروندان درخواست کرد هر کوچه و خیابانی در صدرا که نام یک شهید بر آن گذاشته شده، ولی کلمه مقدس شهید بر روی آن وجود ندارد و یا حذف شده است با سامانه ۱۳۷ شهرداری صدرا تماس بگیرند تا سریعا نسبت به اصلاح آن اقدام گردد.درج و نصب ۶۰ واژه شهید بر روی تابلوهای تمامی کوچه ها شهید دستغیب صدرا

درج و نصب ۶۰ واژه شهید بر روی تابلوهای تمامی کوچه ها شهید دستغیب صدرا

درج و نصب ۶۰ واژه شهید بر روی تابلوهای تمامی کوچه ها شهید دستغیب صدرادریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: