کد خبر: ۱۳۴۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۱ - ۲۴ آبان ۱۳۹۸
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس:
حمیدرضا ایزدی گفت: در استان تمام اقلام و کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارها ذخیره شده و هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی مردم وجود ندارد.
پایگاه خبری شیرازه، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: علیرغم افزایش قیمت بنزین، با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار عملا قیمت کالاها تغییر قیمتی نخواهیم داشت.

وی افزود: همانگونه که وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار کشور اعلام کردند خوشبختانه ذخایر کالاهای اساسی و ضروری مورد نیاز کشور در بهترین حالت ممکن طی چند سال اخیر است و هیچ گونه نگرانی برای تامین اقلام مورد نیاز مردم وجود ندارد.

با هرگونه افزایش قیمتی برخورد خواهد شد/ واحد های تولیدی باید در روند پخش نظارت کافی داشته باشند

حمیدرضا ایزدی تصریح کرد: در استان نیز تمام اقلام و کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارها ذخیره شده و هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی مردم وجود ندارد.

رییس سازمان صمت استان فارس در ادامه با اشاره به اینکه سهمیه بنزین برای وسایل حمل و نقل سواری پیش بینی شده و سهمیه بنزین آن نیز تامین شده افزود: هرگونه افزایش قیمت در کرایه ها تخلف خواهد بود و با آن برخورد جدی خواهد شد.

ایزدی در ادامه با اعلام اینکه در گازوئیل افزایش قیمتی انجام نگرفته اضافه کرد: با توجه به اینکه ارسال محصول از کارخانه تا بازار با وسایل   گازوئیل سوز انجام می شود هیچ گونه افزایش قیمیت پذیرفته نیست و واحد های تولیدی باید در روند پخش نظارت کافی داشته باشند. 

این مقام حوزه اقتصادی استان افزود: از شنبه در سطح استان فارس، با هماهنگی سازمان تعزیرات و اتاق اصناف تشدید بازرسی ها خواهیم داشت و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفین برخورد خواهد شد برای این منظور از پتانسیل دادگستری هم در صورت لزوم استفاده خواهیم کرد.

ایزدی در پایان اظهار داشت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماه 124 و 32340000 تماس گرفته و مورد تخلف را اطلاع دهند.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: