کد خبر: ۱۳۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ - ۲۷ آبان ۱۳۹۸
رئیس کل دادگستری فارس در گفتگو با شیرازه خبر داد:
حجت الاسلام موسوی گفت: برخورد قاطع و قانونی با اشرار ، تخریب کنندگان اموال عمومی و مخلین نظم و امنیت جامعه در دستور کار مجموعه قضایی استان است .

 حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازه، با اشاره به سوء استفاده برخی افراد مغرض از احساسات مردم به بهانه افزایش قیمت بنزین گفت: امنیت عمومی جامعه خط قرمز دستگاه های امنیتی و قضایی است و بی تردید مجازات های شدید و قاطع در انتظار اشرار و اغتشاشگران می باشد.

وی از شناسایی برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در روزهای اخیر خبر داد و بیان داشت: با اقدامات اطلاعاتی مخلان نظم و امنیت شناسایی شده اند و کلیه افراد بازداشت خواهند شد.

حجت الاسلام موسوی ضمن تشکر از مردم که صف خود را از مخلان نظم و امنیت و اشرار جدا کرده اند گفت: مردم از بر هم خوردن نظم و مختل شدن روند عادی زندگی شان شکایت دارند و این گلایه مردم فهیم استان و تکلیف قانونی ما را بر آن می دارد تا در راستای حفظ امنیت و آسایش عمومی مردم برخورد قانونی و قاطعانه ای را با اشرار در دستور کار قرار دهیم.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در ادامه از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرائم مخلان نظم و امنیت در استان فارس خبر داد و خاطر نشان ساخت رسیدگی به اقدامات غیر قانونی این افراد به صورت خارج از نوبت خواهد بود و مجازات های سنگین در انتظار مخلان نظم و امنیت مردم است .

حجت الاسلام موسوی ضمن تقدیر از هوشیاری سربازان و پاسداران گمنام امام زمان (عج) در دستگیری برخی لیدرهای سرسپرده معاندین در اغتشاشات اخیر از اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی در راستای حفاظت از امنیت عمومی مردم تقدیر کرد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: