کد خبر: ۱۳۴۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - ۰۳ آذر ۱۳۹۸
معاون فنی سازمان برنامه و بودجه کشور:
معاون فنی امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ریالی از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به خزانه دولت واریز نمی‌شود و همه درآمد حاصل از این طرح خرج یارانه حمایت معیشتی دولت به مردم خواهد شد.
ریالی از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به خزانه دولت واریز نمی‌شودبه گزارش شیرازه، علی عدل در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس با بیان اینکه ریالی از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به خزانه دولت واریز نمی‌شود و همه درآمد حاصل از این طرح خرج طرح یارانه حمایت معیشتی دولت به مردم خواهد شد، گفت: تاکنون این کمک معیشتی برای ۳۹ میلیون جمعیت ایران واریز شده است و ساعت ۲۴ امشب این رقم به سقف ۶۰ میلیون نفر می‌رسد.

او با اشاره به حوادث پیش آمده بعد از اعلام نرخ جدید بنزین، بیان کرد: حداکثر تلاش دولت بر این بود که با اعلام گران شدن نرخ بنزین تنش‌ها به حداقل برسد و صدا و سیما متولی اطلاع‌رسانی این موضوع بود.

عدل با بیان اینکه استان فارس استان بزرگ و مهمی است و نیازمند توجه بیشتر به ویژه در بخش زیربنایی و تولیدی است، عنوان کرد: فارس در سال‌های اخیر از نظر ساخت بیمارستان دولتی نسبت به استان‌های دیگر عقب مانده است و با توجه به در خواست نماینده شیراز برای کمک به احداث بیمارستان میانرود شیراز، حتما این موضوع را بررسی می‌کنیم.

معاون فنی امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: ساخت راه‌ها، بزرگراه‌ها، سد‌ها و آبرسانی از دیگر تقاضا‌های مسئولان استان فارس است که باید پیگیری شود.

در این مراسم که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی در استان فارس برگزار شد، حسن نوروزی به عنوان رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس معرفی و از زحمات چندین ساله ساسان تاج گردون تقدیر شد.

انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: