کد خبر: ۱۳۴۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۰۶ آذر ۱۳۹۸
فرمانده سپاه فجر فارس:
سردار غیاثی گفت: حضور فعال بازرسان و ارزیابی مداوم عملکرد مدیران ضمن سالم سازی فرآیندهای اداری، اعتماد و رضایت عمومی از نظام اداری کشور را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد.

به گزارش شیرازه، به مناسب هفته بسیج آقایان اکرمی مدیرکل بازرسی  استان، انصاری مدیرکل ثبت اسناد و ناصری مدیرکل بانک انصار فارس با سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر دیدار کردند.

سردار غیاثی در این دیدارها با بیان اینکه بسیج یکی از نمادهای اصلی همراهی و همگام بودن مردم با انقلاب اسلامی است، گفت: این شجره طیبه که متشکل از  اقشار مختلف مردم است بهترین بستر برای تربیت معنوی، خدمت به مردم و نقش آفرینی موثر در راستای آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی است.

وی خطاب به مدیران و مسئولان استان فارس با تاکید بر اینکه روحیه بسیجی و جهادی شاخصۀ اصلی مدیر و مسئول تراز انقلاب اسلامی است، گفت: مجموعه مدیران و کارمندان سازمان ها و نهادهای اجرایی در استان فارس «تکریم مردم، پاسخگویی صحیح و به موقع و خدمت خالصانه» را سرلوحه عمل و رفتار خود قرار دهند.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: رسالت مهم قشر بسیج ادارات و کارمندان ترویج فرهنگ بسیجی در فضای ادارات و سازمان هاست و اگر فرهنگ بسیجی در رفتار و عمل مدیران و کارمندان نِمود پیدا کند بسیاری از آسیب ها و اشکالات نظام اداری کشور حل خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه سَبکِ زندگی شخصی و اجتماعی شهدای کارمند باید به عنوان الگو و شاخصه به شاغلان در ادارات معرفی شود، گفت: آنچه امروز می تواند در موضوع حل موثر مشکلات کشور راهگشا و راهنمای مدیران اجرایی باشد بازخوانی و بکارگیری مولفه " مدیرت بسیجی و جهادی" در فرآیند تصمیم گیری و اجرای امور است که نمونۀ درخشان و تاثیرگذار آن را در دوران دفاع مقدس و در سیرۀ شهدای بسیجی مشاهده می کنیم.

سردار غیاثی با تجلیل از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی اعلام برائت از اشرار و اغتشاشگران، خاطرنشان کرد: مردم با بصیرت فارس و شیراز با این حضور حماسی بار دیگر همراهی و تجدید بیعت خود  با انقلاب اسلامی را به همگان نشان دادند، اکنون رسالت مهم مدیران دستگاه ها و نهادها تلاش بی وقفه در راستای رسیدگی به امور مردم است و لازمۀ موفقیت در عرصه خدمت نیز « کار انقلابی و تفکر بسیجی» است.

فرمانده سپاه فجر همچنین نقش نظارت و بازرسی را در حُسن اجرای امور در نظام اداری کشور بسیار مهم دانست و افزود: حضور میدانی و فعال بازرسان و ارزیابی مداوم عملکرد مدیران و دستگاه های اجرایی علاوه بر اینکه از بروز کم کاری و خطا جلوگیری می کند بلکه ضمن سالم سازی فرآیندهای اداری، اعتماد و رضایت عمومی از نظام اداری کشور را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: