کد خبر: ۱۳۴۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸
شاید این پیشرفت 75 درصدی تا دهه ها پابرجا بماند و هرساله معاونان استاندار برای افتتاح پروژه در سال آینده اظهار امیدواری کنند!!!
  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس اعلام کرده است که  "آزادراه شیراز-اصفهان 75 درصد پیشرفت داشته است و امیدواریم در سال 99 به بهره برداری برسد."

نکته جالب اینکه استاندار کنونی فارس که در مهرماه 97 همین سِمَت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس را داشت در اول مهرماه 97 اعلام کرد این پروژه 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدوار بود این آزادراه تا پایان سال 97 یا ابتدای 98 به بهره برداری برسد.اظهارات استاندار در مهر 97 را اینجا بخوانید.

این یعنی از بیش از یکسال گذشته تا امروز آزادراه شیراز-اصفهان هیچ پیشرفتی نداشته است و هیچ بعید نیست سال آینده همین موقع دوباره معاون استاندار بگوید این پروژه 75 درصد پیشرفت داشته و امیدواریم در سال 1400 به بهره برداری برسد!

و اصلا شاید این پیشرفت 75 درصدی تا دهه ها پابرجا بماند و هرساله معاونان استاندار برای افتتاح پروژه در سال آینده اظهار امیدواری کنند!!!

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی این پروژه افزود: با توجه به اهمیت این پروژه، تامین منابع مالی از مسیرهای مختلف در دست انجام است.

وی ادامه داد: استفاده از سرمایه شرکت‌های زیرمجموعه وزارت دفاع به عنوان شریک سرمایه‌گذاری، استفاده از منابع دولتی و همچنین استفاده از منابع بانکی از جمله روش‌های تامین مالی برای این پروژه است که می‌تواند به بهره‌برداری از آن در سال ۹۹ منتهی شود.

او اظهار داشت: از سال ۱۳۹۰ تاکنون برای اجرای این پروژه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل آن حدود یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: