کد خبر: ۱۳۴۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹ - ۲۵ آذر ۱۳۹۸
رییس هیات فوتبال شیراز:
رییس هیات فوتبال شیراز گفت: تیم فجر شهید سپاسی متعلق به مردم است و باید اختلاف‌ها را کنار بگذاریم تا این تیم که شرایط خوبی در لیگ دسته یک دارد، بتواند به ساحل آرامش برسد.
به گزارش شیرازه، رییس هیات فوتبال شیراز گفت: تیم فجر شهید سپاسی متعلق به مردم است و باید اختلاف‌ها را کنار بگذاریم تا این تیم که شرایط خوبی در لیگ دسته یک دارد، بتواند به ساحل آرامش برسد و به انتظار هفت ساله شیرازی ها برای رفتن به لیگ برتر پایان دهد.

کاووس عباسی دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حالی که تیم فجر یک بازی حساس با تیم نود ارومیه دارد و می تواند سرنوشت قهرمانی این تیم را در نیم فصل رقم بزند برخی روزنامه ها در این شرایط حساس از تیم رقیب حمایت میکنند.

وی اضافه کرد: هم اینک جای تسویه حساب های شخصی نیست و باید از تیم های فجر، قشقایی و حتی تیم برق که دوباره احیا شده حمایت کنیم و کاری هم به اینکه چه کسانی مسوولیت این تیم ها را به عهده دارند،نداشته باشیم.

عباسی با بیان اینکه پیشکسوتان فوتبال هم در این شرایط می توانند به تیمهای شهرشان با حضور در ورزشگاه روحیه دهند،اظهار داشت: زمانی که بزرگان فوتبال فارس در ورزشگاه برای دیدار تیم های شهرشان حضور یابند این امر انگیزه بازیکنان جوان تیم ها را مضاعف می کند و حتما در نتیجه گیری تاثیر خواهد داشت.

وی ادامه داد: تیم ملوان انزلی درجدول رده بندی لیگ دسته اول شرایط خوبی ندارد اما تمام مسوولان این شهر و مردم دور هم جمع شدند تا این را دوباره به لیگ برتر برگردانند و این امر بر خلاف شهر شیراز است که برخی چوب لای چرخ تیم ها می گذارند.

رییس هیات فوتبال شیراز ادامه داد: تیم قشقایی هم هنوز شانس قرار گرفن در بالای جدول را دارد و تماشاگران این تیم باید به جای قهرکردن بیایند از تیم محبوشان حمایت کنند و به اینکه چه کسانی این تیم را اداره می کنند کاری نداشته باشند.

وی اضافه کرد: مدیران بسیاری تاکنون سکان هدایت تیم های شیرازی را بر عهده داشتند اما آنها رفتند و نام تیم ها باقی ماند و باید بدانیم که نام تیم ها باید برای ما اهمیت داشته باشد نه شخص.

عباسی به رونق اقتصادی و شور و نشاطی که به هنگام داشتن یک تیم لیگ برتری در شهر ایجاد می شود اشاره کرد و افزود: زمانی که شیراز دو تیم در لیگ برتر داشت هم کار و کاسبی رونق می گرفت و هم در نزد جوانان شور و نشاط ایجاد می شد و باید با همدلی کاری کنیم تا حتما یکی از این ۲ تیم به لیگ برتر صعود کند.

وی گفت: ۲ نفر از تماشاگران علاقه مند شیرازی که قصد داشتند بازی  تیم های استقلال و پرسپولیس را در اصفهان تماشا کنند در حین عزیمت در راه  تصادف کردند و متاسفانه جان خود را از دست دادند در حالی  که اگر ما تیمی در لیگ برتر داشتم این فاجعه رخ نمی داد.

وی گفت : شرایط تیم فجر بسیار خوب است و مسوولان هم اینک باید کمک کنند چرا که فردا دیر است.

تیم فجر شهید سپاسی بیست و هفتم آذرماه دیدارعقب افتاده خود را از هفته چهاردهم مسابقات فوتبال دسته یک کشور در ارومیه مقابل نود این شهر برگزار می کند و در همین روز هم تیم قشقایی در ورزشگاه حافظیه میزبان تیم سرخپوشان تهران است.

هم اینک در جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال، تیم گل ریحان البرز با ۳۳ در صدر جدول قرار دارد و تیم نود ارومیه هم با ۳۲ امتیازدوم است و در صورتی که تیم فجرکه ۳۰ امتیازی است بتواند نود ارومیه را شکست دهد شاگردان داود مهابادی شانس زیادی برای قهرمانی نیم فصل لیگ خواهند داشت.

همچنین تیم قشقایی با ۱۷ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد و در صورتی که از سد تیم پاکدشت تهران عبور کند جای این تیم را در رده یازدهم خواهد گرفت.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم را در سال ۹۹  کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

دور رفت مسابقات فوتبال دسته یک کشور بیست و هفتم آذر ۹۸ با انجام چند دیدار عقب افتاده پایان می یابد و دور برگشت این رقابت ها هم از هفدهم دی آغاز خواهد شد.
منبع: ایرنا
انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: