کد خبر: ۱۳۵۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۰۸ دی ۱۳۹۸
دوم تا چهارم بهمن ماه؛
محمدجعفر دوستدار مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس از برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس در هقته اول بهمن ماه خبر داد.

به گزارش شیرازه، محمد جعفر دوستدار مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس گفت: به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سال تاسیس بسیج و در آستانه چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس به همراه اجتماع فعالان فضای مجازی در شیراز برگزار می شود.

دوستدار افزود: فعال سازی ظرفیت بسیج در شهرستان ها آن هم در یک فرصت دو روزه به گونه ای که خود به ایده پردازی و اجرای آن بپردازند و رقابت بین کارهایی که در این زمان تولید شده و از قبل آماده نشده برای اولین بار در سطح کشور است.

رویداد بزرگ تولید محتوا ویژه فعالان فضای مجازی استان فارس

مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس با بیان اینکه تا کنون موضوعات تولیدی در فضای مجازی به صورت جشنواره ای پیگیری می‌شده است بیان داشت: ایده پردازی و اجرادر یک زمان کوتاه، برای اولین بار است که در فارس صورت می گیرد و از این جهت کار نو و جدیدی به حساب می آید.

دوستدار همچنین گفت: تلاش ما بر این است که بعد از این مسابقات  سرمایه گذاری خوبی روی تیم های موفق رویداد انجام شود.
البته طبیعی است که نمی توان محصول ساخته شده در 2 روز را به بازار ارائه داد اما می توان از ایده های خوبی که در این مسابقات مطرح می شود استفاده کرد.

دوستدار با اشاره به اینکه این رویداد بزرگ و رزمایش در سه محور پویا نمایی و موشن، بازی ها و نرم افزارهای اندروید برگزار می شود افزود: علاقمندان می توانند جهت شرکت در این رویداد با شماره 09179510373 تماس بگیرند. در شهرستانها نیز علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به واحد فضای مجازی سپاه های شهرستانی خود یا به سایت   http://www.farsfestival.ir/ مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 20 دی ماه 98 خواهد بود افزود: شرکت کنندگان در یک رزمایش 48 ساعته باید در زمینه تولید این محصولات به رقابت بپردازند.

مسول مرکز فضای مجازی سپاه فجر فارس با اشاره به اینکه قرار بود این رویداد در آذرماه انجام شود که بخاطر اتفاقات آذر در آن مقطع انجام نشد افزود: زمان این رویداد دوم تا چهارم بهمن ماه خواهد بود و برگزیدگان و تیم های برتر جواز حضور در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای بسیج  کشور را کسب خواهند کرد.

 دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: