کد خبر: ۱۳۵۶۸۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۰:۱۴ - ۲۸ دی ۱۳۹۸
براساس شنیده ها لیست تایید صلاحیت شدگان انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی در استان فارس به شرح ذیل است.
براساس شنیده ها لیست تایید صلاحیت شدگان انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی در استان فارس به شرح ذیل است.

اسامی تایید صلاحیت شدگان داوطلبان انتخابات مجلس در استان فارس

 با پایان بررسی اعضای هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تا به امروز جمعه 27 دیماه از بین  924 داوطلب اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده برای ۱۸ کرسی مجلس و حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر و اسامی افراد به شرح  ذیل است.

حوزه انتخابیه شهرستان‌های شیراز و زرقان

1. محمد مهدی ابراهیمی
2. زهره استخر
3. طهمورث افشاری
4. محمدرضا اکبری
5. منوچهر اکبری
6. ابوالفضل انصاری
7. حسین ایران‌نژاد پاریزی
8. مهدی ایرانپوریان
9. هادی آذرنوش
10. اعظم آسیابانی
11. عباس اف
12. رسول برزگر
13. علی برق پیما
14. محمود بناوی
15. حسین پارسایی
16. حمید رضا پدرام
17. محمد مهدی پورعلی‌فرد
18. علی پولادی وندا
19. حمید جمالی کلاه سیاه
20. احمد جهانگیری
21. مژگان حاجی زمانی
22. سید نجیم علی حسینی
23. هیبت اله حسینی
24. سید ابراهیم حسینی
25. زهرا حسینی
26. سید محمد رضا حسینی احمدی
27. رضا حقانی‌نیا
28. مجتبی حقیقی‌فرد
29. بابک حیدری
30. روح‌الله خالقی سروستانی
31. غلامرضا خداشناس
32. احسان‌الله خرمی
33. مهدی دهقان
34. امیر دهقان
35. علی دهقان فارسی
36. محمود دهقانی
37. سید جمال‌الدین ذاکرین
38. عبدالرضا رحیمی
39. هومان رحیمی دیزگانی
40. حامد رحیمی کوهنجانی
41. حسین رستمی
42. اسماعیل رستمی
43. عبدالحمید روزیطلب
44. احمد روزیطلب
45. عبدالرسول زارع
46. حسین زارع کاربری
47. مهراب زارعی کردشولی
48. مهدی سامی وند
49. فروغ سروی غیاث‌آبادی
50. ابوالحسن شجاع
51. احسان شجاعی‌فر
52. روح الله شجاعیان
53. مهین شمسایی
54. حمید شهریاری
55. رضا شیری غنچه بیگلو
56. رسول شیوخی
57. سیمین صادقی نقد علی
58. جواد صالحی
59. منصوره طاهری
60. مهدی ظهرابی
61. علی عبدی
62. ابراهیم عزیزی
63. نرگس فرج الهی
64. جعفر قادری
65. محسن قاسمی
66. محمد حسن قانع
67. مسلم قزلبیگلو
68. حمید رضا کاظمی کنار سری
69. خلیل کامرانی
70. معصومه کرانی شیراز
71. مریم کرونی
72. محمد قاسم کریمی
73. محمدحسین کریمیان قطب‌آبادی
74. محمد کشاورزی
75. بابک گل‌کار
76. غلامحسین گلکاری
77. محمد رضا محمدی کشکولی
78. لیلا محمودآبادی
79. محمد مرتضایی
80. سید محسن مرتضوی
81. مصطفی معتمدی‌فر
82. بهنام مغانی رحیمی
83. سید محمدجواد موسوی
84. محمد موسوی هندری
85. صمد مومن بالله
86. محمد رضا مومن
87. سیامک نادری
88. روح الله نجابت
89. سید عباداله هاشمی
90. شهرام یوسفی
برخی از گمانه‌ها حاکی از آن است که به دلایل نامعلوم آقایان سید احمدرضا دستغیب، ضرغام صادقی و فرشید جعفری از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام داشته‌اند درحال انتقال حوزه انتخابیه خود به حوزه شیراز هستند.
 
حوزه انتخابیه شهرستان اقلید


1. پیمان باباخانی
2. قاسم باقری
3. یزدان رحیمی بوگرد
4. محمد مهدی زینلی
5. ارسلان صالحی
6. الیاس طاهری
7. علی حسین طهماسبی
8. کاظم طهماسبی
9. محمد عابدی
10. محمد علی محمدی
11. حسین غلامی
12. نجمی کرمی
13. کاظم کریمی
14. محمد مشتاق‌زاده
15. سید حسین موسوی
16. احمد نیک‌فر

حوزه انتخابیه شهرستان آباده، بوانات وخرم بید

1. سید محمد احمدی
2. حمزه اکبری
3. فرزانه جابری
4. سید محمد جواد حسینی
5. محمد علی دهقانیان
6. عباسعلی صحرانورد
7. علیرضا عرب شیبانی
8. بهبود قائدی
9. سید محمدرضا موسوی
10. سید ناصر موسوی

 حوزه انتخابیه شهرستان‌های جهرم و خفر
1. امرالله امجدی مطلق
2. غلامرضا امیرنژاد
3. سید ابوالقاسم حسینی نودادی
4. سمانه ذوالقدری جهرمی
5. الهام رستاد
6. غلامرضا رضایی
7. محمدرضا رضایی کوچی
8. زهرا شاه علیان
9. ابولفضل صادقی‌قلعه
10. علیرضا صحرائیان

حوزه انتخابیه شهرستان‌های داراب و زرین دشت
1. نبی‌الله احمدی
2. محمد جواد اخلاقی
3. رضا انصاری
4. احمد درکام
5. عبدالمحمد رستاد
6. محمد جواد عسکری
7. ابراهیم عسکری
8. علیرضا فارسی نژاد
9. محمود قائدی
10. نوروز قبادی پور
11. زهرا نیک بخت

حوزه انتخابیه شهرستان‌های سپیدان و بیضا
1. منصور امیریانی
2. علی برزگر
3. سید امیر رضا حسینی
4. علی ضامن راحمی اردکانی
5. رحمت‌الله رضایی
6. علی سعیدی
7. عبدالحمید شیروانی
8. تابش صبوری
9. سعید عزیزی
10. محسن  علیزاده
11. علی حسین غلامزاده
12. محمد رضا فرهادی
13. محمد مهدی کشاورز
14. محمد کشاورز
15. حمزه علی کشاورز دهقان

حوزه انتخابیه شهرستان‌های سروستان، کوار و خرامه
1. حمید اسلامی‌فر
2. علی افسری
3. محمد امین ایزدی
4. درخشان باقرزاده
5. غلامحسن جلودار
6. سید نصرالله حسینی
7. عباس حمیدی
8. بهزاد خارستانی
9. محمد رضا خان احمدی
10. مصطفی دهقانی
11. احسان رحیمی
12. عبدالعلی رحیمی مظفری
13. محمد رضا زارعی
14. مسعود علیایی
15. صیاد غلامی
16. قاسم فتحی
17. کورش قنبری مهرالو
18. محمد محمدیان
19. محسن مظفری
20. مسعود معتضدیان
21. صادق میرزایی جابری
22. جهانگیر نظری اکبرابادی‌‌
23.لیلا هوشمند سروستانی

 حوزه انتخابیه شهرستان فسا
1. صادق بردبار
2. منصور بلاغی اینالو
3. سیده زهرا جعفری فارسی
4. محمد جواد جمالی نوبندگانی
5. سید لیلا دهقانی
6. جمال رحیمیان
7. محسن زارعی جلیانی
8. مریم زحمتکشان
9. مختار شفیعی
10. حجت الله فیروزی
11. عبدالرسول گنج حیدری

حوزه انتخابیه  شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند  و قیر وکارزین
1. حسن افراسیابی کشکولی
2. علیرضا افسری
3. سید هاشم حسینی
4. محمد علی عباسی کشکولی
5. علی فراشبندی
6. محمد مهدی فروردین
7. امین الله قربانی کشکولی
8. سعیده کاظمیان
9. حسن کشاورزی
10. علی ناز لطفی میگلی
11. روح الله نصیری
12. سید جواد هاشمی

حوزه انتخابیه شهرستان های کازرون وکوه چنار
1. عبدالحمید اسماعیلی
2. وحید رضا اعتمادی مهرنجانی
3. فرهمند آقایی
4. مجید پورحمیدی
5. حمید رضا خداشناس
6. امان الله دهقان‌فر
7. محمد سیروس
8. یعقوب شفیعی
9. مرتضی صمیمی
10. فریدون عباسی دوانی
11. اکرم فتحی
12. اسما قنبری
13. مصیب کیامرزی

برخی از گمانه‌ها حاکی از آن است که به دلایل نامعلوم شاهین محمد صادقی از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام داشته و درحال انتقال حوزه انتخابیه خود به حوزه کازرون است.

حوزه انتخابیه شهرستان‌های لارستان، خنج،گراش و اوز

1. حمید افروشته
2. علاءالدین بروجردی
3. حامد توانا
4. جمشید جعفرپور
5.ناصر دلخوش
6.حشمت اله زارعی
7. اسعد زاهدی
8. داریوش سپاده
9. محمود عسکرپور
10. مصیب علی شیر
11. حسین‌علی فقیهی
12. هاشم قاسمی
13. یوسف محبی
14. منصور محتاجی
15. یعقوب موحدی
16. محمد اسماعیل یگانه‌فرد

حوزه انتخابیه شهرستان‌های لامرد و مهر

1. حسن آرایش
2. سید محسن علوی
3. سید موسی موسوی
4. محمد نیشتری
5. سید عبدالمناف هاشمی

حوزه انتخابیه شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد

1. فاضل آریایی
2. سجاد پناهی
3. مهراب ده  خیری
4. امیر مختار رزمی
5. علی اکبر قبادی حمزه
6. عبدالحسین قنبری
7. دارابی قنبری مهارلو
8. آرزو محمدی
9. مهمدی مهمی
10. رضا نعمتی
11.جلال رشیدی کوچی

حوزه انتخابیه شهرستان‌های ممسنی و رستم
1. مجید انصاری
2. سید علی حسینی
3. فتح الله دهقان
4. جعفر شریفی
5. سید علی عباسیان
6. عبدالحمید ندری

برخی از گمانه‌ها حاکی از آن است که به دلایل نامعلوم علی احمدی از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام داشته و درحال انتقال حوزه انتخابیه خود به حوزه ممسنی ورستم است.

حوزه انتخابیه شهرستان‌های نیریز، استهبان و بختگان

1. محمد علی اثنی عشری
2. علی‌اکبر ارجمندمنش
3. زهرا اسلام‌زاده
4. حیدر اسماعیل پور
5. هادی اکبری اصطهباناتی
6. حسن آزاد
7. رسول بصیرت
8. سید محمد باقر تهامی
9. ذبیح الله چهارراهی
10. سید محمد مهدی ساداتی
11. محمد جمال سحرخیز
12. محمد سقایی
13. الله‌داد سلیم‌پور
14. سجاد شاهسونی
15. سیاوش فیروزی‌نژاد
16. محمدجواد کیان
17. اصغر مسعودی
18. سید کرامت‌الله موسوی
19. رحمن هاشمی
منبع: فارس 
 
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
0
0
از شورای محترم نگهبان بسیار ممنون هستیم که انتخاب را برای ما راحت کردند
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: