کد خبر: ۱۳۵۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۹ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۸
رئیس کل دادگستری استان فارس در جمع نخبگان و کارآفرینان استان:
حجت الاسلام موسوی گفت: دشمن همواره به دنبال این است که مردم ما را ناامید کند از این رو همه باید با همکاری هم برای توسعه فارس تلاش کنیم و نگذاریم که دشمن به اهداف خود برسد.

به گزارش شیرازه، حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس در دیدار با برخی از نخبگان استان با اشاره به جایگاه مهم این قشر در توسعه استان خواستار همکاری نخبگان با مجموعه قضایی فارس برای توسعه برای توسعه هر چه بیشتر شد و تاکید کرد: دشمن همواره به دنبال این است که مردم ما را ناامید کند از این رو همه باید با همکاری هم برای توسعه فارس تلاش کنیم و نگذاریم که دشمن به اهداف خود برسد.

رییس کل دادگستری استان فارس با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی در برخورد با فساد جدی است، بیان کرد: کسانی که فساد را گزارش کنند مورد تشویق قرار می گیرند و مورد حمایت قانون و دستگاه قضایی خواهند بود.

وی در ادامه سخنان خود در جمع نخبگان و کارآفرینان استان از آنان خواست مسائل و مشکلات خود را با مجموعه قضایی در میان بگذارند و در این خصوص تأکید کرد: به طور حتم این مسائل پیگیری می شود چرا که حمایت از کارآفرینان استان فارس در دستور کار است و بر این باوریم که برای برون رفت از این شرایط اقتصادی راهی به جز تکیه بر تولید داخلی و هم افزایی دستگاه قضایی با نخبگان نیست.

حجت الاسلام موسوی خطاب به نخبگان با تأکید بر اینکه در راه مبارزه با فساد نیازمند کمک و یاری نحبگان جامعه می باشیم بیان داشت: ریاست معظم قوه قضائیه اعتقاد دارند که حل مشکلات بدون استفاده از نقطه نظرات نخبگان امکان پذیر نیست از این رو باید برای مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری همه شما به عنوان نیروهای نخبه و علمی جامعه کمک کنید.

وی گفت: دستگاه قضایی دست کسانی را که بخواهند در استان مرتکب فساد اقتصادی شود را قطع می کند از این رو از شما نخبگان و مردم می خواهیم که به مجموعه قضایی اعتماد کرده و موضوعات را گزارش دهید.

رییس کل دادگستری استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در راستای ارتباط مناسب جامعه نخبگان با جامعه حقوقی استان و مجموعه قضایی و همچنین پیگیری امور این قشر تأثیر گذار احد از مشاوران مجموعه قضایی که خود از نخبگان جامعه حقوقی می باشد جهت پیگیری امور و ارائه مشاور های حقوقی مناسب به بنیاد نخبان معرفی کرده ایم.

قبل از سخنان رئیس کل دادگستری فارس، نخبگان و کارآفرینان استان نیز با طرح دیدگاه هایی به بیان مشکلات حقوقی بر سر راه سرمایه گذاری و کارآفرینی استان پرداختند و مقرر گردید در کارگروه اقتصاد مقاومتی تا حصول نتیجه پیگیری گردد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: