کد خبر: ۱۳۶۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
همزمان با بهار انقلاب اسلامی؛
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، از ۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رئیس دانشگاه، رونمایی شد.
رییس دانشگاه در آیین رونمایی از این خدمت جدید با تقدیر از اقدامات ارزشمند اورژانس فارس، گفت: تلاش نیروهای خدوم و زحمتکش اورژانس فارس بر کسی پوشیده نیست و در این زمینه از توانمندی های بالایی برخورداریم.

مهرزاد لطفی خدمات این مجموعه را از افتخارات دانشگاه دانست و افزود: از اولویت های مهم حوزه بهداشت و درمان، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت است که توسعه کمی و کیفی این خدمات در راستای تحقق این هدف، با جدیت تمام در حال انجام است.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: با حمایت های بی دریغ مسوولان سازمان اورژانس کشور، رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون درمان دانشگاه، ۱۱ دستگاه آمبولانس جدید پیشرفته، به اورژانس فارس اختصاص داده شد.

محمدجواد مرادیان از نصب روزآمدترین تجهیزات پزشکی و امدادی در این آمبولانس ها خبر داد و گفت: در این آمبولانس ها جدیدترین تجهیزات روز دنیا نصب شده است و به دلیل قابلیت چهار چرخ متحرک قادر است در مکان های صعب العبور و لغزنده به راحتی تردد کند.

او هزینه هر یک از این آمبولانس ها را در حدود دو میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امیدواریم با افزوده شدن آمبولانس های جدید، بتوانیم آمبولانس های فرسوده را از ناوگان عملیاتی اورژانس فارس خارج کنیم.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: