کد خبر: ۱۳۶۰۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
سپاه فجر استان فارس به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ بیانه ای صادر کرد.
به گزارش شیرازه، بیانیه سپاه فجر استان فارس بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ به شرح زیر است:

بسمه تعالی
22 بهمن سال 1398  پاسداشت عینیت بخشی به آرمان شکست پذیری استکبار جهانی است . ایران اسلامی در دهه پنجم انقلاب شکوهمند خود در حالی به استقبال جشن  بزرگداشت انقلاب و آرمانهای درخشان خود می رود که فضای کشور از   تفکر «مقاومت »  عطر آگین گشته و ملت بزرگ ایران چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب الهی خود را همزمان با  اربعین شهادت مرد بزرگ اسلام و ایران و بشریت؛ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرامی می دارند . 

22 بهمن نماد آرمانهای قوی و  انسانهای قوی است که به ایران اسلامی قوی می اندیشند.ملت عظیم الشان ایران اسلامی ، 22بهمن امسال را با  یاد قویترین فرمانده انقلاب اسلامی برگزار خواهد نمود و قدرت پشتیبان بودن خود برای تداوم مکتب سلیمانی را به منصه ظهور خواهند رسانید . ملت بزرگ ایران بار دیگر ترامپ را تا سر حد مرگ خواهد ترسانید . 22 بهمن امسال  آغازی جدید بر اثبات فروپاشی  نظم  طولی ، متصلب و سلسله مراتبی ظالمانه استکباری و طلیعه ایی نو بر تاسیس نظم جدید عرضی و منعطف جهانی پس از شهادت سردار دلها به شمار می آید. 

22 بهمن امسال ، تجلیل از اراده های  شکستن مدرنیت استکباری و مدیریت ظالمانه آمریکایی در عین الاسد خواهد بود. 22 بهمن امسال رونمایی از ساخت جدید مکتب مقاومت با الگوی حاج قاسم  خواهد بود. 22 بهمن امسال استقبال از بازنمایی پیوستن دائمی مقاومت به هویت ایرانی اسلامی خواهد بود. 22 بهمن امسال  تابلوی تمام نمای شکست اهریمنان، مرگ معامله قرن استکباری و پیروزی  مومنان است . 22 بهمن امسال نماد اراده های درخشان برای پیش برندگی انقلاب اسلامی در دهه پنجم و گام دوم خواهد بود.

22 بهمن امسال رقم زدن عزم و همت مضاعف ایرانیان برای گام برداشتن برای قوی شدن خواهد بود. رسیدن به آرمانهای بزرگ انقلاب اسلامی نیازمند انسانهای قوی و با اراده پولادین همچون شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد بود. ملت ایران بصیرتمندانه راه او را قویا پاس می دارد و به فرزندان خود به عنوان حلقه های اتصال یک جامعه منسجم و پیوسته مومنانه افتخار و هرگز فریب  تبلیغات گسست گرایانه آنان را نخواهد خورد . 22بهمن نماد پیوستگی ، انسجام و تراکم قدرت 
ایران اسلامی خواهد بود و ایرانیان، تکنولوژی ،  و اراده ی عناصر بزدل خصم استکباری را در ایمان ، عقلانیت ، صلابت و حمیّت خود هضم و حذف نموده و با شجاعت و عزم راسخ ، ایران قوی را با مجلس قوی و منتخبان قوی مبتنی بر مولفه های ایمان ، شجاعت ، انقلابی بودن ، کارآمدی و طرفدار واقعی عدالت بودن  دنبال خواهد نمود. 

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: