کد خبر: ۱۳۶۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
در اختتامیه جشنواره اسوه پایگاه های برتر فارس مطرح شد:
جشنواره پایگاه های اسوه بسیج مساجد و محلات فارس با معرفی پایگاه های برتر در شیراز به کار خود پایان داد.

فاطمه اسدزاده- به گزارش شیرازه، جشنواره پایگاه های اسوه بسیج فارس عصر امروز با معرفی پایگاه های برتر در شیراز به کار خود پایان داد.

در این مراسم، حجت الاسلام احسان رضایی رئیس سازمان بسیج مساجد کشور، با بیان اینکه جشنواره اسوه اهداف مختلفی را دنبال می کند گفت: یکی از این اهداف، بازدید آدمهای ستادی از پایگاه های اسوه است.

وی ایجاد رقابت و شور و نشاط میان پایگاهها و تلاش آنها برای ارائه یک محصول خوب، از دیگر اهداف این جشنواره دانست و اظهار داشت: این جشنواره، محل تبادل پایگاههای مقاومت و فرصتی برای این است که پایگاههای برتر را بر سر دست بگیریم و به دیگران معرفی کنیم.

رئیس سازمان بسیج مساجد کشور تصریح کرد: جشنواره اسوه تلاش می‌کند نمونه های موفق را در یک مکان جمع کند تا دیدن ابتکارات و خلاقیت های آنان راحت تر باشد.

ایجاد رقابت و الگوبرداری، از اهداف اصلی جشنواره اسوه است/ تقدیر از همکاری پایگاه خبری تحلیلی شیرازه در انتشار خوب اخبار جشنواره

وی با تصریح بر اینکه برداشت هایی که از این جشنواره می شود، اصل دستاورد این جشنواره برای پایگاه هاست، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم این جشنواره پس از سالها تعطیلی تداوم داشته باشد.

در ادامه این برنامه، حجت الاسلام محمودی رئیس سازمان بسیج مساجد سپاه فجر فارس اظهار داشت: اتفاق جالب و جذابی که در این دو ‌روز‌ روی داد، این بود که با انتشار اخبار جشنواره در پایگاه خبری تحلیلی شیرازه، چند پایگاه مقاومت برای شرکت در این جشنواره تماس گرفتند که متاسفانه امکان شرکت وجود نداشت.

وی گفت: با همه مشکلاتی که برای این جشنواره وجود داشت، همه فرماندهان سنگ تمام گذاشتند و جواب همه بازرسان را به گرمی می دادند.

رئیس سازمان بسیج مساجد سپاه فجر فارس با بیان اینکه پایگاه های مقاومت در تماس های زیادی خواستار تداوم این جشنواره در سالهای آتی شدند، الگوبرداری و الگودهی به پایگاههای مقاومت، و ثبت تجربیات و ابتکارات پایگاهها را از اهداف این جشنواره دانست.

حجت الاسلام محمودی تأکید کرد: شاید این تنها جشنواره ای است که غرفه ای به غرفه دیگر حسادت ندارد، بلکه شور و شوق الگوبرداری وجود دارد. هرکسی هرچه دارد در اختیار دیگران قرار می دهد و این قابل توجه است.

ایجاد رقابت و الگوبرداری، از اهداف اصلی جشنواره اسوه است/ تقدیر از همکاری پایگاه خبری تحلیلی شیرازه در انتشار خوب اخبار جشنواره

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس هم در این برنامه، انقلاب اسلامی در عصر حاضر را یکی از انقلابهای بزرگ تاریخ دانست که تاثیر آن نه تنها در منطقه غرب آسیا و ملت های مسلمان، بلکه در جغرافیای ملت مظلوم تحت سلطه استکبار، بازتاب داشته است.

سرهنگ محمدی با تصریح بر اینکه بسیج به عنوان ذخیره انقلاب و کلید حل مشکلات پایه گذاری شده است، اظهار داشت: انتظاری که از پایگاه های مقاومت محلات است، این است که در حل مسائل محل خودشان نقش آفرین باشند. معنی این حرف، اشراف فرمانده پایگاه به مسایل و مشکلات منطقه استحفاظی پایگاه و تلاش در جهت رفع این مشکلات با همکاری دیگر ارگانهای مرتبط است.

ایجاد رقابت و الگوبرداری، از اهداف اصلی جشنواره اسوه است/ تقدیر از همکاری پایگاه خبری تحلیلی شیرازه در انتشار خوب اخبار جشنواره

به گفته وی، کانونهای فرهنگی مساجد، هیئات امنای مساجد، گروه های فرهنگی و نهادهای مردمی را از جمله نهادهایی دانست که در تعامل سازنده با فرمانده پایگاه، با هم افزایی می توانند مشکلات یک محل را مرتفع کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس با تصریح بر اینکه عمق بخشی داخلی را از وظایف پایگاه های مقاومت دانست و افزود: عمق بخشی داخلی یعنی تقویت ارتباط جامعه با نظام جمهوری اسلامی، که از کارکردهای پایگاههای مقاومت است.

به گزارش شیرازه، در پایان این مراسم از 6 پایگاه برتر خواهر و برادر تقدیر شد.

ایجاد رقابت و الگوبرداری، از اهداف اصلی جشنواره اسوه است/ تقدیر از همکاری پایگاه خبری تحلیلی شیرازه در انتشار خوب اخبار جشنواره

به گزارش شیرازه، پایگاه شهید منفرد از ناحیه ثارالله شیراز، پایگاه امام حسین(ع) ناحیه جهرم، و پایگاه شهید عرشی از ناحیه احمدبن موسی شیراز، از میان پایگاه های برادر و پایگاه های امام موسی کاظم(ع) از ناحیه احمدبن موسی شیراز، شهدای سجادیه سیمان از ناحیه ثارالله شیراز و ام البنین سپیدان از میان پایگاه های خواهر شرکت کننده، رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: