کد خبر: ۱۳۶۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
لحظه به لحظه با نتایج انتخابات؛
با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد.

 با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد. آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور، به شرح زیر اعلام می‌شود.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
ورزقاندهقانیمستقلغیرقطعی۱
ملکانسیدعلی موسوی غیرقطعی۱
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقلغیرقطعی۱

تبریز، اسکو و آذرشهر

(درحال شمارش)

پزشکیان

اصلاح طلبغیرقطعی۶

بیگی

اصولگراغیرقطعی
متفکر آزاد اصولگرا

غیرقطعی

میرتاج الدینیاصولگرا

غیرقطعی

فرهنگیاصولگرا

غیرقطعی

منادی 

غیرقطعی

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقلغیرقطعی۱

 

 
بنابشیخ رضا بنابی-اعزازیمستقلدور دوم۱
بستان‌آبادنوری غیرقطعی۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقلغیرقطعی۱
عزت اله حبیب زاده 

غیرقطعی

مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگراغیرقطعی۱

 

  
میانه

اسماعیلی

اصولگراغیرقطعی۲

شامی-صفایی

 مرحله دوم
کلیبر و هوراندحسین حاتمیاصولگراغیرقطعی۱
اهر و هریس

احمد محرم زاده

مستقل

 

غیرقطعی

۱
  

غیرقطعی

شبسترجعفر راستی

اصولگرا

غیرقطعی

۱
  

 

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زادهاصولگراقطعی۱
مهابادجلال محمودزادهمستقلغیرقطعی۱
خویعادل نجف زادهاصلاح طلبغیرقطعی۱
ماکو و چالدرانمحمد علیپورمستقل

غیرقطعی

 

۱
  

 

 

نقده و اشنویهزنجانی اصولگراغیرقطعی۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهاصولگراغیرقطعی۱
تکاب و شاهین دژهمتی-سبحانی فرمستقلدور دوم۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین پوراصولگراغیرقطعی۱

ارومیه

(درحال شمارش)

سیدسلمان ذاکر

اصولگراغیرقطعی۳

جلال زاده

اصولگراغیرقطعی
روح الله حضرت پوراصولگرا


غیرقطعی

احمدزاده

مستقلغیرقطعی
  

 

 

سلماس

یعقوب رضازاده

اصولگراقطعی۱

 

  

 

اردبیل
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار

عباس جهانگیرزاده

اصلاح طلبقطعی۱

 

  
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگراغیرقطعی۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگراغیرقطعی۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگراقطعی۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر

علی نیکزاد

اصولگراغیرقطعی۳

سیدکاظم موسوی

اصولگراغیرقطعی
صدیف بدریاصولگرا

غیرقطعی

 

 

اصفهان

حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایش قطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
اردستانسیدصادق طباطبایی نژاداصولگراقطعی۱
سمیرمسلیمی- کریمی  دور دوم۱
فلاورجانناصر موسوی لارگانیاصولگراقطعی۱

اصفهان

(درحال شمارش)

امیرحسین بانکی پوراصولگراغیرقطعی۵

عباس مقتدایی

اصولگراغیرقطعی
مهدی طغیانیاصولگرا

غیرقطعی

زهرا شیخیاصولگرا

غیرقطعی

حسین میرزاییاصولگرا

غیرقطعی

  

 

لنجان

علی یوسف پور

اصولگرادور دوم۱

حسین رجایی

اصولگرا
نجف آبادابوالفضل ابوترابیاصولگراغیرقطعی۱
شاهین شهرحسینعلی حاجی دلیگانیاصولگراقطعی۱
شهرضاسمیه محمودیمستقلقطعی۱
  

 

کاشان

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگراقطعی۱

 

  
مبارکه

پروین صالحی

اصولگراقطعی۲

 

  
نطنزرحمت الله فیروزی پوراصولگراغیرقطعی۱
خمینی شهر

محمدتقی نقدعلی

اصولگرا

 

قطعی

۱
  

 

چادگان و فریدونشهرحسین محمدصالحی

مستقل

غیرقطعی

۱

  

 

گلپایگان و خوانسارمسعود خاتمیاصولگرا
نایینالهام آزادمستقل
   

 

ایلام

حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده 

دور دوم

۲
صادق کرمی 

دور دوم

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگراقطعی۲

سارا فلاحی

مستقلقطعی

 

  

 

  

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادیاصولگراقطعی۱
کرج

مهدی عسگری

اصولگراغیرقطعی۲

فاطمه آجرلو

مستقلغیرقطعی

 

بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگراقطعی۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیاصولگراقطعی۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیاصولگراقطعی۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالکریم جمیریاصولگراقطعی۱

 

تهران
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

اصولگراغیرقطعی۱

 

  
ورامین و پیشواحسین نوش آبادیاصولگراغیرقطعی۱
شهریار

حسین حق وردی

اصولگراقطعی۱

 

  
پاکدشتفرهاد بشیریاصولگراغیرقطعی۱
رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگراقطعی۱

 

  
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدباقر قالیباف
اصولگراغیرقطعی۳۰
مرتضی آقاتهرانی
اصولگراغیرقطعی
الیاس نادران
اصولگراغیرقطعی
رضا تقی‌پور
اصولگراغیرقطعی
سیدمصطفی آقامیرسلیم
اصولگراغیرقطعی
عبدالحسین روح‌الامینی
اصولگراغیرقطعی
سیدمحمود نبویان
اصولگراغیرقطعی
سیدرضا تقوی
اصولگراغیرقطعی
سیدنظام‌الدین موسوی
اصولگراغیرقطعی
 زهره الهیان
اصولگراغیرقطعی
سیدمحسن دهنوی
اصولگراغیرقطعی
بیژن نوباوه
اصولگراغیرقطعی
محسن یزدی خواه
اصولگراغیرقطعی
احسان خاندوزی
اصولگراغیرقطعی
روح‌الله ایزدخواه
اصولگراغیرقطعی
 علی خضریان
اصولگراغیرقطعی
فاطمه رهبر
اصولگراغیرقطعی
 ابوالفضل عمویی
اصولگراغیرقطعی
غلامحسین رضوانی
اصولگراغیرقطعی
مجتبی توانگر
اصولگراغیرقطعی

مهدی شریفیان

اصولگراغیرقطعی
فاطمه قاسم پور
اصولگراغیرقطعی
سمیه رفیعی
اصولگراغیرقطعی
احمد نادری
اصولگراغیرقطعی
 مالک شریعتی
اصولگراغیرقطعی
محسن پیرهادی
اصولگراغیرقطعی
مجتبی رضاخواه
اصولگراغیرقطعی
اقبال شاکری
اصولگراغیرقطعی
عزت‌الله اکبری تالارپشتی
اصولگراغیرقطعی

زهره سادات لاجوردی

اصولگراغیرقطعی

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینهاصولگراغیرقطعی۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت الله حمزه

اصولگراغیرقطعی۱

 

  
بروجن

امیرقلی جعفری

اصولگراقطعی۱

 

  
لردگانحسین بامیریاصولگراغیرقطعی۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسرویاصولگراقطعی۱
قائناتاسحاقی-بصیریاصولگراغیرقطعی۱
نهبندان و سربیشهنخعی-رئیسوناصولگرادور دوم۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییاصولگراقطعی۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
چناران و طرقبهامامی غیرقطعی۱
مشهد و کلات

پژمان فر

اصولگراغیرقطعی۵

بحرینی

اصولگراغیرقطعی

رحمانی

 غیرقطعی

قاضی زاده

اصولگراغیرقطعی

 

  
گنابادمحمد صفایی  قطعی۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

اصولگراغیرقطعی۱

 

  
درگزحسن رزمیان مقدماصولگراقطعی۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادنیکبین - کوهسرخیاصولگراغیرقطعی۱
نیشابور

احسان ارکانی

اصولگراغیرقطعی۲

هاجر چنارانی

 غیرقطعی
خواف و رشتخواراکبر احمدپور فدکیاصولگراغیرقطعی۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده غیرقطعی۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

 غیرقطعی۲

بهروز محبی نجم آبادی

 غیرقطعی
قوچان و فاروجآذری غیرقطعی۱
تربت جام و تایبادرحیمی غیرقطعی۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بجنورد

سیدمحمد پاکمهر

 غیرقطعی۲

محمد وحیدی

 غیرقطعی
شیروانعلی جدیاصولگراغیرقطعی۱
اسفراینامان الله حسین پوراصلاح طلبغیرقطعی۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعدادکرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

سیدکریمحسینی

 غیرقطعی۳

همایون یوسفی

 غیرقطعی

رضا فلاحی مقدم

 غیرقطعی

شبیب جویجری

 غیرقطعی

ناصر سودانی

 غیرقطعی

رضا میرزاده

 غیرقطعی
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

اصولگراغیرقطعی۱

جمال صالح زاده

 غیرقطعی
شوشمحمد کعب عمیر قطعی۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگراغیرقطعی۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگراغیرقطعی۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علیرضا ورناصری

اصولگراغیرقطعی۱

 

  
دزفولاحمد آواییاصلاح طلبغیرقطعی۱
رامهرمزابراهیم متینیاناصولگراغیرقطعی۱
خرمشهرسیدلفته احمدنژاداصولگراغیرقطعی۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگراغیرقطعی۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدی غیرقطعی۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگراغیرقطعی۳

محفوظی

اصولگراغیرقطعی

جلیل مختار

مستقلغیرقطعی

آوایی

اصلاح طلبغیرقطعی
ایذه و باغملک

عبدالله ایزدپناه

اصولگراغیرقطعی۱

 

  
بهبهان

محمدطلامظلومی

اصولگراغیرقطعی۱

 

  

 

زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
زنجان و طارم

 

  ۲

 

  

 

  

 

  
ابهر و خرمدره و سلطانیه

حسن شجاعی

اصولگراقطعی۱

 

  
خدابنده

سیدالبرز حسینی

اصولگراغیرقطعی۱

سعید رفیعی

 غیرقطعی
ماهنشان و ایجرودسیدمرتضی خاتمی قطعی۱

 

سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرواصولگراغیرقطعی۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگراغیرقطعی۱
دامغانعلی اکبر علیزادهاصولگراقطعی۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگراغیرقطعی۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهبالاترین رایگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

 قطعی۲

فداحسین مالکی

 قطعی
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کوریناسماعیل حسین زهی قطعی۱
سراوانملک محمد فاضلی قطعی۱
زابل

محمد سرگزی

 قطعی۲

حبیب الله دهمرده

 قطعی
چابهار، نیکشهر و کنارکمعین الدین سعیدی قطعی۱
ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشان قطعی۱

 

فارس
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

 غیرقطعی۱

 

  
شیراز

جعفر قادری

 غیرقطعی۴

محمدرضا محمدی کشکولی

 غیرقطعی

علیرضا پاک فطرت

 غیرقطعی

ابراهیم عزیزی

 غیرقطعی

روح الله نجابت

 غیرقطعی
لامرد و مهرموسی موسوی غیرقطعی۱
داراب و زرین دشت

جواد عسکری

 غیرقطعی

۱

 

  
خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی غیرقطعی۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچی غیرقطعی۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارع غیرقطعی۱
لارستان، خنج و گراش   ۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچی غیرقطعی۱
اقلیدمسلم صالحی قطعی۱
سپیدان   ۱
رستم و ممسنی   ۱
کازرونفریدون عباسی غیرقطعی۱
فساحجت الله فیروزی غیرقطعی۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمحمد مهدی فروردین غیرقطعی۱

 

قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

اصولگراغیرقطعی۲

لطف الله سیاهکلی

اصولگراغیرقطعی
تاکستانرجب رحمانیاصولگراغیرقطعی۱
بوئین‌زهراروح الله عباسپوراصولگراغیرقطعی۱

 

قم
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی

اصولگراغیرقطعی۳

مجتبی ذوالنوری

اصولگراغیرقطعی

علیرضا زاکانی

اصولگراغیرقطعی

 

کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بیجارکریمی-زندیان دور دوم۱
مریوان و سروآباد

عثمان باقدم

اصولگرامرحله دوم۱

شیوا قاسمی پور

 مرحله دوم
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقلقطعی۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطیاصلاح طلبقطعی۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

سیدمهدی فرشادان

مستقلغیرقطعی۲

محسن فتحی

مستقلغیرقطعی

 

  

 

کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعدادکرسی
کرمان و راور

محمدرضاپورابراهیمی

اصولگراغیرقطعی۲

زاهدی

اصولگراغیرقطعی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادیاصولگراغیرقطعی۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکرالهیاصولگراغیرقطعی۱
جیرفت و عنبرآباداعظمیاصلاح طلبغیرقطعی۱
بافت، رابر، ارزوئیهصمدالله محمدیاصولگراغیرقطعی۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پورمستقلغیرقطعی۱
شهربابکرضا حسینیاصولگراغیرقطعی۱
رفسنجان و انارحسین جلالیاصولگراغیرقطعی۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی‌اصولگراغیرقطعی۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعدادکرسی
اسلام‌آباد غربنادری-بخشی پورمستقلدور دوم۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییاصولگراقطعی۱
سنقر و کلیایی

حسینی کیا

اصولگراقطعی۱

 

  
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدری مستقلقطعی۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونیمستقلقطعی۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگراقطعی۳

محمد رشیدی

اصولگراقطعی

عزیزی

اصولگرادور دوم

سلمان محمدی

اصولگرادور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگراقطعی۱
کهگیلویه و بهمئیمحمد موحداصولگراقطعی۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلبقطعی۱

 

گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت اله نوروزیاصولگراقطعی۱
گنبد کاووس   ۱
رامیان و آزادشهرکوهساریاصلاح طلبغیرقطعی۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ایریمستقلغیرقطعی۱
   
مینودشت و کلاله

 

  ۱

 

  
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگراغیرقطعی۲

نبی هزارجریبی

 غیرقطعی

 

  

 

  

 

گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
آستاراغلامرضا مرحبامستقلقطعی۱
فومنبهروزی فراصولگراقطعی۱
لنگرودپرویز محمدنژاداصولگراقطعی۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمدیاریمستقلقطعی۱
لاهیجان و سیاهکلرسول فرخیاصولگراقطعی۱
صومعه‌سرادلخوشمستقلقطعی۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصلاح طلبقطعی۱
رودسر و املشمحمد صفری  اصولگراقطعی۱
آستانه اشرفیهرمضانیاصولگراقطعی۱
رودبار

گودرزوند چگینی

مستقلقطعی۱

 

  
رشت

جبار کوچکی نژاد

اصولگراغیرقطعی۳

محمد رضا احمدی

اصولگراغیرقطعی

آقازاده

اصولگراغیرقطعی

 

  

 

  

 

لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
خرم‌آباد

مهرداد ویسکرمی

اصولگراقطعی۲

مرتضی محمودوند

مستقلقطعی

 

  

 

  
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلبقطعی۱
کوهدشت و رومشکان محمدرضا مبلغیاعتدالقطعی۱
الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگراقطعی۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلبقطعی۱

 

  
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگراقطعی۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگراقطعی۲

فاطمه مقصودی

مستقلقطعی

 

  

 

  

 

مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بابل

علی‌ کریمی‌فیروزجایی 

اصولگراقطعی۲

مهدی سعادتی

اصولگراقطعی

 

  
ساری

منصورعلی زارعی

اصولگراقطعی۲

علی بابایی کارنامی

مستقلقطعی
نوشهر و چالوسمحسنی بندپیاصلاح طلبقطعی۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیاصولگراقطعی۱
آمل و لاریجانرضا حاجی‌پوراصولگراقطعی۱
بابلسر و فریدونکنارعلی‌اصغر باقرزادهاصولگراقطعی۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهمستقلقطعی۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

اصولگراقطعی۲

کیوان مرادیان

اصولگراقطعی

 

  
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیاصولگراقطعی۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

 قطعی۲

محمد حسن آصفری

 قطعی

 

  
شازند

احمدی بیغش

اصولگراقطعی۱

 

  
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگراقطعی۱
ساوه و زرندیه

محمد سبزی 

 قطعی۱

 

  
خمینعلیرضا نظری قطعی۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانی قطعی۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسیاصولگراقطعی۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

مرادی

مستقلغیرقطعی۳

آشوری

اصولگراغیرقطعی

آرامی

مستقلغیرقطعی
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

اصولگراغیرقطعی۱

 

  

 

همدان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
رزن

لطفی

اصلاح طلبقطعی۱

 

  
اسدآبادکیومرث سرمدیاصولگراقطعی۱
نهاوندشهبازیمستقلقطعی۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریاصولگراغیرقطعی۱
تویسرکانمفتحاصولگراقطعی۱
ملایر

آزادی خواه

اصولگراقطعی۲

 

  

 

  
همدان و فامنین

حاج بابایی

اصولگراغیرقطعی۲

نباتی

اصولگراغیرقطعی

 

یزد
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکاراصولگراقطعی۱
اردکانمحمدرضا دشتیمستقلقطعی۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

اصولگراقطعی۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدیاصولگراقطعی۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشدور دومتعداد کرسی
زرتشتیان   ۱
کلیمیان‌   ۱
ارامنه شمال   ۱
آشوری   ۱
ارامنه جنوب   ۱

 


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: